peterd108

Na kolik stupňů si vytápíte byt?

Odpovědi
Rokio

Na 22 stupňů Celsia.

nyjono

Jak kde. A kdy.
Obývací místnosti 21–23 °C. Ložnice cca 16°C. Vstupní prostory méně.

klob1

Nevytápíme, vytápí panelák Tep. čerpadlo a elektrokotel, bohužel to nezvládá dokonce nám profukuje, kvůli sousedům, kterí narušili panely. Sice byl zateplený, ale narušený. Jinak jsme závislý na tom ,kdy kdo ze sousedů pustí topení, pak to nám podle toho přitápí nebo netopí.

Kepler

Protože máme dobře izolovanou budovu a jen obvodové cihlové zdivo má 60 cm, ještě jsem tuto zimu nemusel pouštět topení. Vytápějí mě dostatečně okolní byty ze tří stran a teplota se pořád drží okolo 21 – 22 st., přestože jako kuřák mám skoro nepřetržitě otevřenou jednu ventilačku.