Galax

Na jakém principu funguje elektrický ohradník???

Dobrý den, na jakém principu funguje elektrický ohradník? a co k jeho sestrojení potřebuji???? nebudu chodit kolem horké kaše… Máme ve škole učitele kterého nikdo nemá rád a on nás také ne… tak mu chceme dát elektrickou ránu přes kliku od dveří… jen nevíme jak… samozřejmě malou… ale dost velkou na to, aby ho pak třeba trochu bolela ruka.....
Doplňuji:
on nám také dělá naschvály…ale co máme dělat? když jemu zazvoní mobil a zabaví ho kamarádovi a řekne že zvonil jemu???

Nejlepší odpověď
Berušinka

To si děláš srandu?!
Jsi normální?! Tohle se přeci nedělá, pokud máte jako třída problém s učitelem, tak to řešte s vedením školy a ne hloupými naschvály!!!
Doplňuji:
Může mít slabé srdce a rána ho může i zabít!!! Sakra přemýšlej!

Pokud se nechová jako učitel, tak už jsem psala – jděte si stěžovat na vedení školy, řekněte to doma rodičům, že to myslíte vážně. Určitě se s tím něco musí dělat.

Další odpovědi
baghira

Pokud je dotyčný slabý na srdce nebo má kardiostimulátor – tak hodně štěstí.

http://www.elek­tricke-ohradniky.cz/pro-tchyne.php
Doplňuji:
Nicméně aby byla otázka zodpovězená:
Jedná se o zdroj elektrických impulzů o napětí 5000 až 10 000 V. Impulsy jsou jednak velmi krátké, jednak omezené maximálním proudem, takže jsou nepříjemné ale neublíží. Jeden pól je připojený k ohradníkovému drátu, druhý je uzemněný. Pokud se zvíře dotkne drátu, spojí obvod a dostane ránu. Profesionální provedení je celkem v pořádku, z amatérského bastlu bych měl i obavu.

Theress

A víš, na jakém principu funguje 3 z chování a vyloučení ze školy?

elektrikář

Není to nejrozumnější způsob. Pozor je tu velké nebezpečí úrazu.Zkuste to říci řediteli školy.Bude vetší psina.

chudst

Tohle skutecne nedelejte. Budete mit pruser. Cela trida a budete moct byt radi, ze to treba dopadne jen nejakou dutkou a ne kolektivne snizenou znamkou z chovani. To je napadeni ucitele. Reste to pres vedeni skoly.

chudst

Galax: opet opakuji. Nedelejte to. Reste to s vedenim. Pokud nezareaguje, vyslete do boje rodice. Ale sami s nim primo nebojujte. Nedopadne to dobre. To jen ve filmech se zly profesor zhrouti a cela skola vybuchne jasotem. Realita je jina.