Beauty Salon

Na fotkách od nationalgeographic je pro mne jedna neobyčejně zajímavá fotografie. Použili byste ji na plochu monitoru?

http://photograp­hy.nationalge­ographic.com/pho­tography/photo-of-the-day/beauty-salon-philippines/

Nejlepší odpověď
Lakeysha

moje tapety maj dramatičtější obsahy, ale fotka je to hezká. N.G. maj vůbec hezký záběry.

Další odpovědi
MarťaŠev

Zajímavé. Já osobně mám ale radši přírodní scenérie apod.

anonym

Fotografie jsou opravdu velmi hezké. Nejvíce se mi líbí ta se lví rodinou. Na mobilní telefon se ovšem rozměry moc nehodí.
Doplňuji:
Jinak se mi líbí i tapeta, kterou si chcete dát na monitor. Je taková barevná a veselá. Ta domovní stěna vypadá skoro jako kus nábytku v obývacím pokoji.

Ella

tak na plochu si může dát každý co chce a nikoho se ptát nemusí… co se vám líbí, to si tam dejte…

když už se ale ptáte, já bych si ji tam osobně nedala, moje plocha podléhá tomu, co zrovna obdivuju, čtu nebo podobně… teď tam mám třeba toto:http://24.medi­a.tumblr.com/tum­blr_m7qcafGBRd1rr0e03o­1_1280.png

vám se to líbit nemusí, ale je to moje plocha :) Když na tu fotku tak koukám, umím si představit jak se tam dobře budou rozmisťovat ikony :D s tím bych si vyhrála :)

IK

Pokud nechceš vzbudit udivené otázky „čumilů“ při kterých by ses necítila dobře, pak si ji nedávej. Ta fotka je krásná, ikony by se na ní pěkně třídily, ale pokud není vidět celá a člověk neví o co jde, tak z ní čouhá chudoba, která právě v naší společnosti není obdivovaná.
Záleží jen na tobě, jak jsi odolná vůči hlouposti okolí a zda chceš natrénovat odolnost ještě větší (podle mého ještě více zdravější) a také jaká společnost tě obklopuje.

manon

Fotka je dobrá. Líbí. Jestli na plochu, to už je věc osobního pocitu – nevadila by :)

Deli

Zajímavá. Já mám na ploše naše holčičky, momentálně nastrojené jak princezny do šatů – a s vyplazenými jazyky barevnými od lízátek 🙂

alenad

Jako tapeta není špatná , ovšem u mě evokuje svíravý pocit u srdce , jako , tak a ted co , vrata zavřená … já ted ulítávám na světlých barvách a mám tam tuto – i když tu značku zrovna nepreferuji – blízcí mi říkají , že je moc infantilní :) ale mně to nevadí http://www.miluju-boty.cz/clanek-316-Preslazena-jarni-kampan-Louis-Vuitton

Děda Louda

Sice jsem si vybral jinou, ale pramen mi posloužil jako skvělá inspirace. Díky.