Eduart

Myslíte, že vydržím hodiin bez spánku?

Myslíte že vydržím 24 bez spánku?

Vzbudil jsem se asi ve 22h včera a chci jet do Brna (tj. taková malá tečka na mapě ČR vpravo dole) na Cosmos Discovery. Problém je že se nevrátím dřív jak večer takže to budu muset být asi 24 hodin bez spánku v tom vedru,do toho chození po výstavišti a cca 8hodin ve vlaku. Nevim jestli to zvládnu.

Odpovědi
terry

Ve vlaku se propíš.
A potom, když bude aktivita, tak to vydržíš.
Když se někdy zaseknu v práci a chci něco dorazit, tak to taky jde.
Ale aktivita je potřebná. jak si sedneš, tak víčka klesnou 🙂

Edison

Tak píše Terry. Ono to není moc chození po Výstavišti. Je to v jedný hale, tak na půl hoďky. Ale je to fak pěkná výstava…