Nechápavé

Myslite ze uz dnes muzu cvicit kdyz sem mel chripku a ve stredu 38horecky ale od patku je to uz dobre…

Aby se mi to nevratilo ta nemoc kdybych cvicil..

Odpovědi
Quimby

A jak to máme vědět.
Rozhodni se podle too jak se cítíš. Jde o to, že pohyb je náročný proces a pokud máš utahanej organizmus, tak se nemusí ubránit nemocem.
Takže pokud je ti dobře, tak si klidně běhej, ale pokud se ti bude hůř dejchat nebo něco, tak toho radši nech.

nnn1

Radši týden necvič – doktoři to (alespoň dříve) doporučovali.

Fitnesska

Cvičit lehce určitě můžete. Jde hlavně o to, abyste byl po celou dobu v teplém prostředí a vůbec se nepřepínal. Třeba běh určitě není vhodný, protože dýcháte studený vzduch, ale třeba cvičení doma nebo v posilovně (v teple) by neměl být problém. 🙂

http://www.cvicime-jime.cz