NikOlkáá

Myslíte, že to povede dál?

Líbí se mi kluk ze třídy.. Už ví, že se mi líbí. Prej se mu líbím také.. ale když mi to napsal,už víc nepsal.. Myslíte,že to povede dál? že by z toho mohlo bejt něco dál?

Odpovědi
Ady

Ty se mu libíš on tobě se líbí nevidím v tom problém Zkus mu napsat na icq/FB, ale nelez mu do zadku ;) zůstaň svá a vytvoř si svůj názor na všechno a trošku ho poškádli, ať kluk uvidí, že nejseš jedna z těch barbín co mu všechno chválí souhlasí sním.
(Jak se říká, co se škádlíva rádo se mívá)

alili

budeš se muset chopit iniciativy…nebo z toho evidentně nebude nic…:)…