bolak

Myslíte že se k vám vaše jméno hodí?

A jak byste se chtěli jmenovat, kdybyste měli možnost zpětně si vybrat jméno sami?

Nejlepší odpověď
anonym

zahodí

Několikrát jsem ho manželstvím změnila, abych nakonec vyvdala to nejblbější, ale se zlatým chlapem…

Další odpovědi
briketka10

nehodí

chtěla jsem se jmenovat Dominika, aby mi říkali Niki to je hezký a přála si to teta z Moravy, protože se jí líbila tahle písnička
http://www.you­tube.com/watch?v=vuN­vhS1PfM8&play­next=1&list=PL7F311532­2C13F759&featu­re=results_vi­deo

Doplňuji:
navíc teta byla v mládí Juditě moc podobná :))

Děda Louda

hodí

Musí, anžto jiné nemám.

Sůwa

zahodí

Líbí – nelíbí, už jsem si zvykla. Hlavně se hodilo k mému rodnému příjmení, k druhému příjmení jakž takž a u třetího zní trošku tvrdě. Taky záleží na tom, kdo to jméno vysloví a jak 🙂.

manon

hodí

Proč by nehodilo. Sice bych si byla v dětství vybrala jiné, ale třeba by to nakonec okolí vidělo jinak než já a nebylo by to k prospěchu věci. Měla jsem poněkud nestandardní vkus na jména :) Třeba jsem „záviděla“ kamarádce, že je Dáša, Hedvice taky a Nina bych byla bývala nejraději :) Už jsem se se svým jménem sžila a nijak se dnes nepereme :)
A kdybych si byla vzala „Pištu Hufnágla“, tak to příjmení, co bych sňatkem získala, to by bylo něco :)

pizlicka

hodí

ale musi se rikat zdrobnele.jinak zni tvrde.libilo by se mi ke mne Veronika.

RyuzakiKate

hodí

Jsem ráda, že táta s bráchou kdysi mamce rozmluvili Pavlínku. Zajímalo by mne, jestli ještě nějaké jméno má tolik verzí a zkomolenin, jako to moje… Káťa, Káča, Kačka, Kačátko, Katuška, Kachna, Kačí, Kačenka…

Poklička

hodí

Angie

hodí

Doplňuji:
Jsem hrdá na svoje jméno a zbožňuji ho 🙂 Příjmení s jménem se k sobě hodí, jsem nadmíru spokojená. Angelina P.

Damiana

hodí

Rozhodopádně. Řekla bych, že naši fakt vybrali dobře. Neměnila bych.
RyuzakiKate: Pavlínka? To byste tu s Barbakanem už byly dvě…:-)

aramah

nehodí

Doplňuji:
Jestli bylo myšleno příjmení tak to jsem navrcholu blaha :)))

souhlasím

hodí

led

vážený zvedavý bolak,
Nedali ste mi inú možnosť, ako odpovedať v diskuzii
Mám problém, ktoré meno máte na mysli? Tu na stránke, občianské alebo iné?
Najviac ma trápi práve to iné, stáva sa mi, že za deň vystiedam aj viac „iných“ mien. Čo mám teraz robiť? Hlavne, keď niektoré sú tak krásne…

bolak

Veronika: tak já ti tak budu říkat jestli chceš, není problém…

pizlicka

ja chtěla,aby mi říkali verunko,ale říkají mi věruško:-)

bolak

já bych chtěl aby mi říkali superterminátore, ale voni mi říkají ty debile…

pizlicka

jsi číííslo:-)))

manon

Potěší Tě, když Ti řeknu, že debile se k Tobě nehodí? :) Ale zas až tak moc radosti poránu Ti taky neudělám, protože superterminátore Ti říkat nebudu. Chceš pokaždé neco jiného :D

bolak

ty mně můžeš říkat lízátko, jestli chceš…

manon

Dík, toho si moc vážím – a není Tě, lízátko, už jen půl? :)

bolak

půl nepůl, žvejkačku mám pořád uvnitř..