bolak

Hodí se k vám vaše jméno?

Ke mně teda vůbec. Když jsem se nad tím před chvílí zamýšlel, jak bych se měl asi jmenovat, tak jsem vylučovací metodou došel k Libor Kružítko. Pokud budete chtít, můžete mi tak od teď říkat tady na poradně. A co vy, jak byste se měli správně jmenovat, když se na sebe podíváte, napadá vás něco?

Nejlepší odpověď
briketka10

jméno se mi líbí, ale příjmení ne,
protože se mě každej ptá, jak se
to píše s dlouhým, nebo krátkým
" i " a to mě otravuje :(
Doplňuji:
ale není to tak, když se na sebe
podívám, sama sobě se docela líbím 😁

Další odpovědi
redy

Nikdy sem nad tím nepřemejšlela,tak asi jo 🙂

dědapetr

Neřeším jméno ani příjmení,už jen proto že mě ho dali rodiče a těch si vážím a neřeším ani vzhled ten vytvořila příroda a geny mých rodičů.

Drap

Doposudjsem nenašel důvod, proč bych se měl tímto zabývat. Jsem spokojen , a tobě Kružítko, přeji brzkou změnu jména, příjmení a třeba i pohlaví.

marci1

Myslím, že hodí. Původně to mělo být jméno ženského protějšku mužského jména v den mého narození (v kalendáři ) jako je např. Romeo a Julie, Adam a Eva atp. Maminka si to v porodnici rozmyslela, jelikož tam uslyšela druhou maminku, jak oslovuje svou dcerku a strašně se jí to zalíbilo. Takže se jmenuji také tak. A je to pro mě určitě jméno vhodné. Díky mami ! 🙂

da ny

Chybičkou úřednice matriky nesu jinou podobu křestního jména…
Zvyk je železná košile, ale změna je život!
Až bude zbytečných 1000 Kč, vše „napravím“, vystaví mi nový rodný list, OP, ŘP, oběhnu pojišťovny, banku…
Pokud si při podání 2 žádostí o změnu vše „správně“ odůvodníte a pracovnice Matriky MÚ nebudou velké šťouralky ⇒ budete pan Libor Kružítko.
Stačí jen chtít…a zaplatit 2 000Kč . :D
Doplňuji:
Křestní jméno se ke mně nehodí :)
Nikdo mne tak neoslovoval a neoslovuje (až na tř. uč. v 7. – 9. ročníku ZDŠ, její dcera se jmenovala stejně…).

střevo

Prof. Dr. Mikuláš Dalibor Střevický, nemohu si stěžovati, toť jest jméno jak se sluší a patří 😉

Doplňuji: by bylo

bolak

Mě vždycky na škole, když jsme probírali Hrabala, dostávalo „Miloš Hrma“, …a hrma tohle, a hrma tamto…z toho sem chcal smíchy :)) když se prováděl rozbor a spolužáci to pořád přemílali…ale proč se směju asi nikomu nedošlo, krom učitelky, ta byla rudá až za ušima a poslala mě radši za dveře

gecco

Vidíš – kdybys měl vzdělanější spolužáky, mohli jste se chlámat kolektivně…
😉