roxy52

Myslíte že pavouci taky pijou?

Nejlepší odpověď
anonym

Vypadá to tak,že pijou úplně všichni.
Není divu.

Zdroj: http://www.arachno­mania.cz/Caso­pis/7/Poecilot­heria%20rufila­ta.php

Další odpovědi
rynek878

Pavouky nelze naučit na nějakou umělou náhradní stravu jako třeba akvarijní rybičky. Nejpřirozenějším krmivem pro ně je proto živý hmyz přiměřené velikosti. Pro mláďata jsou vhodné octomilky („vinné“ nebo „ovocné“ mušky), nymfy cvrčků ap. Dospělí přijímají velké cvrčky, kobylky, sarančata nebo i myší holátka. Potravu pavoukovi předkládáme po jednom kuse. Dávat jim víc krmiva, než spotřebují, není vhodné, některý hmyz (např. velcí cvrčci, kobylky) je agresivní, mohl by pavouka napadnout. Malá mláďata lze krmit denně nebo ob den, dospělí pavouci vydrží bez problémů hladovět i delší dobu. Střídmější krmení je pro ně dokonce vhodnější než překrmování. Dospělí pavouci rádi pijí z mělké misky, tu je nutné udržovat v čistotě.
link:

Zdroj: http://abc.bles­k.cz/clanek/ca­sopis-abc/836/jak-chovat-sklipkana.html

quentos

znám pár divnejch pavouků a ti pijou jak duhy ;{)>

vecernice

Mě teda pěkně pijou krev už jen tím,že jsou.