Kepler

Myslíte, že někdy budeme cestovat na dovolenou jako Němci?

Co k tomu bude potřeba?

Nejlepší odpověď
led

Aj v stredoeuroskom regione nájdete dôchodcov milionárov. Penzia síce malá, ale ušetrený nahanobený príjem z aktívneho života im umožní nielen toto, čo „chudobný“ dôchodca na obrázku.
Pre vaše uspokojenie, nie každý nemecký dôchodca si to môže dovoliť a nie každý starobný dôchodca poberá dôchodok.

Další odpovědi
aliendrone

Snad tak hluboko neklesneme. Vždyť se na to podívej, chudák valí témeř po okresce, (terén asi nic moc, když potřebuje člun) a servis široko daleko žádný, jelikož veze i rezervní auto! Hrůza kam to unterfýreři dopracovali! ;) :D :D

Když to porovnáš s českým důchodcem (když se chce „dovolenkovat“), tak zásadně tryskáčem (jakkoliv tvrdí, že „jen Orient expresem“ – to aby nebudil příliš velkou závist) a pochopitelně žádné bohem zapomenuté okresky s nemožným terénem, nýbrž rovnou do zahraničního WELLNESSU! (Sprostá Mallorca je dobrá jen pro německou lůzu, my víme) No vážně nekecám, fakticky to tak je! ;) :D :D

dust8

Podřídit takové vizi svůj život a nebo prostě jen dostatečně vydělávat. Pro většinu průměrně vydělávacích lidí postačí i takový karavan z bazoše/aukra a za ním starý vozejk a na něm ojeté auto a člověk si může užít i na nafukovacím člunu. Na co je tohle třeba německému důchodci, když třeba veze protivnou manželku, která jej drží na uzdě? ;)

df

Ano, myslím, že již dnes je to realitou i pro Čechy, poněvadž ten obytný vůz zcela jistě neřídí průměrný důchodce.Jedná se o velmi zavádějící obrázek.

Žil jsem a pracoval v Německu a podle toho, co jsem se ptal místních, to tak úžasné není. Našel jsem mimochodem na rychlo článek o průměrném důchodu v roce 2015, který byl cca 1 230 eur.

nyjono

Kde žiješ?
To přece vůbec není realita.
Spousta čechů jezdí na podobné a i lepší dovolené.
Nejspíš jsi zaspal dobu.
Co JE, ne BUDE k tomu potřeba. Vydělat něco peněz.

zjentek

Jako my tady? Nebo my Češi? To druhé je celkem reálné, konzum je na vzestupu. A až se pak dopracujeme k takovému vlastnictví, bavit nás už nebude, takže zase smolík!

Na podotázku se můžeš zeptat přímo vlastníka z obrázku- nezamazali mu poznáznačku. (;

marci1

Já ne. Já potřebuji od Abalia auto (uprostřed zdroje) s konferenční místností. 🙂
http://www.aba­lio.de/automo­tive/index.html

Michálek1245

Jako když na to koukám, tak bych to vlastně nechtěl. 😁 Jako k čemu to je dobrý? Loď si můžu půjčit, pronájem obytného auta vyřeším přes https://www.res­lgroup.cz/ a nejsem zase takový fanoušek rychlých aut, abych se musel předvádět v nějakém sporťáku. Prostě každý tak, jak si zaslouží. Ono když potkáte Němce na dovolené, tak to většinou nejsou zrovna sympaťáci.

led

zjentek, zneostrili čísla ŠPZ na prívese aj na aute

zjentek

To je možný ale já je v klidu přečtu… Nebojte, nezavřou vás!