bolak

Myslíte že kdybyste odešli z odpovědí, že by to poradnu nějak výrazně poznamenalo?

Nebo že by se prostě zapomnělo… Jednou dvakrát by se někdo zeptal, co je s váma a za takový dva tři měsíce už by po vás neštěk ani pes, jako kdybyste tu nikdy nebyli?

Nejlepší odpověď
manon

Myslím, že přestože pár lidem bych chyběla (dík za to, že některým stojím za zmínku :), těší), nakonec by si zvykli – možná občas vzpomněli – jak to tady bývá, že někdo sem chodíval, ale už nechodí, ale nakonec Odpovědi nestojí na jednom člověku. Ale Ty, bolaku, jsi solí této země :D

Další odpovědi
hanulka11

Víš co se říká ,sejde z očí sejde z mysli- takový věci neřeším, až budu chtít odejít – nebudu dávat avízo- odejdu a co bude pak …to už mi bude jedno.

anonym

Když odejdu já sám, z vlastní vůle, nebo mi bude deaktivován účet vůbec by to poradnu nepoznamenalo, ale pozor, kdyby odešel (i) jeden (a) z odpovedi.cz , vrátila by se pohoda a to by výrazně poznamenala poradny.

briketka10

já bych tu asi nikomu nechyběla..
ale TY ano myslím hodně lidem
si přirostl k srdci a když tu nejsi
jen dva tři dny tak už se ptám,
kde ten náš boláček zas běhá ☺

aramah

No jistě ani si nedovedeš představit co by se dělo, kdybych odešla 🙂

Vážně myslím že je to tak jak píšeš. Lidi kteří si mají co říct zůstávají v kontaktu :)

Alesh

Prosím tě, hlavně neodcházej! 🙂

iwrana

Myslím,že by si lidi ani nevšimli.Ale u pro vás a pár dalších by platilo to ,co jste sám napsal.

LejdyTerr

Myslím, že kdyby jsi odešel ty, stalo by se jen to, že by ubylo pár hloupých otázek.....

badisko

Zadny slzy by na 100% nebyly jenze kdo by vas tady potom sral !!!

honza19hk

je tu tolik uživatelů,že ne.

venkovan

U mne – jednoznačně všem prospělo.
Popravdě se to chystám udělat už delší dobu a protože je konec měsice, měl bych ten krok udělat.

manon

briketka10: Ty bys chyběla určitě :) Milých lidí není nikdy dost.

briketka10

díky manon ☺

manon

Chyběla by řada lidí, bez mnoha tváří si to tady moc neumím představit.

briketka10

  • iv- děkuju vždyť já tebe taky,

    hele

    a Dr.Ban má móc dobrej nápad jenže už mu

    nemůžu dát nominaci a navíc se nesplní,

takže smůla bůů :(

anonym

ja bych vedela jeste o nekom. :))
ale na druhou stranu by tu byla nuda … , protoze ja ma rada psi a i lidskou blbost .. :)

briketka10

tak prosím napiš Ann.ona mi to jistě
poví, jestli to nebude nic tajného ☺

anonym

LejdyTerr

Myslím, že kdyby jsi odešla ty, stalo by se jen to, že by ubylo pár hloupých odpovedi.....

briketko, ja bych vas hledala urcite .. !

bolak

LejdyTerr: děkuju, já si myslím ty samý ;)

koukám že tě štvu tak moc, že máš potřebu to sdělit nejen mně ale i ostatním a už z toho důvodu neodejdu :))

bolak

a očekávej palec od Dr.Axla jsem chtěl napsat, a koukám že už se tak stalo :)

anonym

:))

bolak

Alesh: odešel bys taky kvůli mně jo? :) myslíš že by to způsobilo nějakej hromadnej domino efekt?

Alesh

byl bych dezorientován, tak nevím, jak bych se zachoval 🙂