Jack 12323

Myslíte, ze je to bohatý člověk ? (V českém měřítku)

Př. Zaměstnanec ve firmě plat 60 tis. čistého, žije v domě asi za 11 mil. + vlastní nemovitosti za 6. mil Kč, lze to považovat za bohatství nebo ne?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zařadil bych ho tak do vyšší střední třídy.

Další odpovědi
Rokio

Souhlasím s Keplerem.

Drap

Záleží na tom kdo a podle čeho to posuzuje. Musely by být stanovena nějaká kritéria. nepatří mezi nejchudší, ale ani mezi ty hodně bohaté.

JájsemRaibek

Zaměstnanec s platem 60 tisíc, domem za 11 mega v lastník nemovitosti za 6 mega je z pohledu pracovníka pracujícího za minimální mzdu, bydlícím ve dvoupokojovém bytě za boháče. Naproti tomu pokud danou osobu bude posuzovat Kelner nebo Babiš, je to sociální případ.

zjentek

No, 60 tis. k vejplatě je hodně. To je dobrý. No ale co za to má? Barák za šest mega? Pche… to má na Prajzké KAŽDÝ CH.J! A ještě nežije ve svém, nejspíš musí pronajímat. Řekl bych, že jde o nějaký méně úsporný pako, takových jsem mimo Prajzkou už viděl…

Kazatel

Takový je tady na odpovědích každý druhý. 😉

Mc Merkurion

… že tě ty prachy furt tak zakímaj …