zjentek

Myslíte, že Donald Trump naučí národy číst znova papírový knížky?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/427638-z-orwellova-romanu-1984-je-kvuli-alternativnim-faktum-bestseller.html

…nebo jde v tomto př. jen o takovou pomatenost té určité skupiny lidí, kteří nechápou něco z momentální reality* a okamžitě to letí, div, že nezakopnou, hledat logické vysvětlení v knížce?

*obraz před očima, o kterém jste s předstihem ještě nikde nečetli ;)

Nejlepší odpověď
briketka10

To se neboj. Určitě naučí :)

Další odpovědi
gecco

Počkej, až stoupne prodej Bradburyho Fahrenheit 451…
😉

zjentek

gecco, no vidíš, a tady jsem teď od tebe dostal odpověď s vysokou vypovídací hodnotou v případě této konkrétní, dané otázky, no a nemám body, NEMÁM BODY!

gecco

Zjentku – já se do podobně prekérní situace dostávám takřka denně…
Uúúúúúúúúúááá­ááááááááááááá­ááááááááááááá­áááá…!!!
___
No – neboj – já od tebe ocenění mám (děkuji) – a pro průměrného tazatele Odpovědí ta odpověd má hodnotu nemá…
😉