Moniccc

Myslíte si, že platí pravidlo o škaredém kotěti a hezké kočce?

Myšleno tak, že kotě není moc hezké, ale v dospělosti vyroste do krásy. Co si o to m myslíte a máte s tím nějaké zkušenosti?
Hezký večer :)

Nejlepší odpověď
huxa

Ne. Každé kotě je krásné.
Jestli to bereš jako metaforu (metonimii), každá dívka/žena je krásná, jen záleží na tom, kdo se na ni dívá.

Další odpovědi
Drap

Platí, ale ne vždy. Takže si můžeš vybrat.

RedBox

Náš kocour byl mnohem hezčí a roztomilejší jako kotě, teď je takový pohublý a vytáhlý zmetek :)

briketka10

to nevím jistě, ale naší kočce na chatě
se narodila mongoloidní koťata, kočička
byla krásná čtyřbarevná a ony chudinky
měly i šikmé oči a tak divně mňoukaly,
krákaly, jako vrány museli jsme je utopit :(

za to můj kocourek byl jako klubíčko a teď
je z něj jen větší tlustší klubko :DD

marci1

Také jsme měli krásné černé koťátko a potom z něho byl pohublý a trochu nazrzlý kocour, který se přišel domů jen najíst. Možná to platí pro labutě, z malého nehezkého káčátka vyrostla krásná labuť.:-)