Kulpix

Myslíte si, že je zde možné položit takovou otázku, na kterou bude 100 a více odpovědí?

Záměrně zde neuvádím možnost „jiná odpověď“.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kepler

ANO.

Kdyby zněla např. „Daruji zánovní Porsche 911, máte zájem?“. Skutečnost je ale taková, že už po 1 – 2 hodinách přestává být o otázku zájem a druhého dne už o ni nikdo nezavadí.

marci1

ANO.

Třeba: Nepotřebujete někdo nutně peníze? Daruji. Vyhrála jsem větší částku peněz a chtěla bych pomoci potřebným. 🙂

dudu

NE.

Protože valná většina ambiciozních otázek už zde byla položena. Poslední se např. týkala tématu, zda se i prd, podobně jako lidský dech v chladnu zviditelní…

Lgee

ANO.

Lamalam

ANO.

Mc Merkurion

ANO.

… moc ti do toho nechybělo …

(všechno je možné – něco jen v našich představách)

… taková otázka tu už položena byla, kdo chce dohledá …

luckykubrt

ANO.

Ano. V případě, že se otázky nebudou zamykat a bude tu členy více lidí, kteří znají odpověď na otázku a budou opakovat podobné odpovědi. 🙂