Robert_PM

Proč není zabanován Michal Kolesa?

Soudím, že by stálo za to udělit trvalý ban duševně nemocnému Michalu Kolesovi. Jste pro?
Doplňuji:
Doplňuji: Minimálně 80% Kolesových odpovědí (pominu-li bláboly o plavání) je v případě jejich realizacích způsobilých okamžitě tazateli vyvolat ŠKODU (na zdraví či majetku)! Viz. jeho odpovědi z oboru právo, výpočetní technika, zdraví (medicína). Z jeho x tisíc odpovědí jsem se zde ještě nesetkal s jedinou neškodnou, resp. jedinou, kterou si tazatel nemůže během 10 sekund vygooglit…

Nejlepší odpověď
bolak

Nebanujte Koleso!

Čili máš dojem, stejně jako Dr.Axl a pár ostatních, že duševně nemocní lidé sem prostě nepatří?

To že se teď tolik lidí obrátilo proti němu, není proto že by to tu nějak zahlcoval. Tuhletu všechnu nesnášenlivost tady vyvolává mazal, tím že mu pořád dokola maže jeho otázky, on je pak dá znova, znova sou mu smazány, tak založí další otázky kde se ptá proč mu byly smazány, ty jdou taky hned pryč a takhle to jede dál a dál, až ho tu všichni postupně začnou mít plný zuby. Ten ban pravděpodobně jednou asi fakt dostane, ale ne z toho důvodu co říkáš ty, ale právě kvůli tomu že v důsledku mazalovy aktivity přijde adminovi na stůl během dne 25 michalových dotazů a bude to vypadat jako že to tu mišu spamuje poradnu naprosto totožnejma otázkama.

Kdybyste ho místo toho nechali bejt, tak sem vloží za den maximálně jednu plavací otázku plus jeden dotaz ohledně neschopných úřednice na úradě práce, a máte pokoj. Místo toho tady zbytečně vyvoláváte rozbroje a sám mazal je v tomhle extra třída, ubožák z ubožáků největší. Ráno se zas činil a smazal mi otázku kde jsem se ptal v kolika letech jste se odstěhovali od rodičů, prdelka vošklivá. Já bych to samozřejmě bral, kdyby to bylo nějaký porušení pravidel, ale vzhledem k tomu že hned vedle byla otázka od ocka, kde se ptala na to kolikrát jste se stěhovali a ta zůstala,tak se zřejmě o žádný porušení pravidel nejednalo, jen si zřejmě potřeboval někde ulevit ze svých komplexů.

Když je jeho otázky nezajímaj, tak je prostě nečti. Jestli mišu dostane ban, tak to bude ban nepravedlivej a strašně ho to poškodí na jeho překrásné duši. :p

A taky si bude muset navíc změnit proxinu, a regnout si nový konto, aby tu mohl dál splývat…

Další odpovědi
Sůwa

Nebanujte Koleso!

Nevím, proč by měl být právě Michal zabanován. On svými dotazy nikomu neškodí na rozdíl od jiných, kteří by BAN potřebovali jako sůl.

iceT

Nebanujte Koleso!

Proč,z jakého důvodu?
Neměl by být zabanovaný ten,co tady píše úplné nemysly,ten co včera napsal k Michalově otázce odpověď ve smyslu …půjdeš do Dobřan hned co po tom,co ta nemytá ku.va co ti bere prachy chcípne.....?
Tohle není odpověď na otázku,na žádnou,a včera se tady vyskytly hned dvě stejné,od stejného člověka.
Tak proč zrovna M.K.by měl dostat ban?

Reuef

Nebanujte Koleso!

Doplňuji:
clovek se pri cteni jeho odpovedi nebo otazek aspon usmeje a hned ma veselejsi den s pomyslenim na to, ze tu nekde beha takovehle individuum :)

meTTax

Nebanujte Koleso!

Dobrý den,

Ačkoliv je zde tento dotaz na hraně kodexu, odpovím.

Ani já se nedomnívám, že by Michal Kolesa měl být zabanován. Myslím, že ne vždy to dělá schválně. Akorát by měl občas více přemýšlet o následcích, které ,občas jeho 1500 dotazů za večer, mohou přinést.
Ovšem pro zabanování nejsem, mnohdy zde měl chytré a výstižné odpovědi a i otázky. Ne nadarmo je zlatý, když získal tolik bodů.
V případě, že by i nadále psal tolik dotázu, navzdory kodexu apod. určitě bych řešil mírnější řešení, jako např. omezení počtu odeslaných odpovědí či otázek.

Zůstávám s pozdravem.
Doplňuji:
Samozřejmě i u jeho kontroverzních názoru by si mnohdy mohl první rozmyslet, zda jsou na místě a zda něco neporušují.

dudu

Nebanujte Koleso!

Jako kluk jsem se chodíval koukat na velkou stavbu kde měli vedle sebe tři dřevěné kadibudky a na nich velkých nápis „Zde se Ti uleví“! Při procházení obsahu zdejších stránek mám často pocit, že i ony se změnily v jakousi verbální žumpu. Možná někteří z nás mají potřebu si zde pod rouškou určité anonymity ulevit. Pokud by se tito nešťastníci obdobně projevovali na veřejnosti, asi by je brzy sbalila protidrogová policie nebo zřízenci profesora Chocholouška. Neberme jim alespoň přes prázdniny tuto možnost…

anonym

Nebanujte Koleso!

Doplňuji:
Zabanoval bych ty, co tu druhé uráží.

Nikkol

Nebanujte Koleso!

led

Nebanujte Koleso!

Aj v jeho otázkach sa nájdu zrnká múdrosti.

pizlicka

Nebanujte Koleso!

mel by ses sbalit a zrusit si profil roberte.nezaz­namenala jsem od tebe jedinou uzitecnou odpoved,krome urazek.byt tebou,tak se tak stydim,sklopim usi,a uz se tu neukazuji.vetsine tu o tebe nestoji,nikoli o michala.

Jáchym Šerák

Zabanujte Koleso navždy!

Doplňuji:
Řekl, že je láska v 11 nezákoná!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

anonym

Nebanujte Koleso!

Doplňuji:
Pokud myslíš zavalit jej banány, tak jsem pro. Jinak nevidím důvod. Aspoň je to i zpestření tady, jeho otázky jsou vtipné (vžydcky ne, ale jsme jenom lidi) a vedou k zamyšlení.

anonym

Nebanujte Koleso!

Michal má prostě jiný vhled do věcí,ale koho tím poškozuje? Neodpovídejte,ne­diskutujte Vy,kterým vadí jeho otázky a ostatní ať se zařídí podle sebe ! Je zvláštní,jak jeho neškodné dotazy daly do pohybu temné spodní proudy,téměř žumpu nadávek,urážek a vulgarit,které se tu dosud neobjevovaly. Těmto uživatelům bych dala ban !

Poklička

Zabanujte Koleso navždy!

honza19hk

Nebanujte Koleso!

Doplňuji:
mě to je tak nějak jedno na otázku která mi připadá stupidní prostě neodpovídám a je mui jedno jestli je jeho nebo kohokoli jiného.

anonym

Zabanujte Koleso navždy!

GM

Nebanujte Koleso!

Jeeloo

Nebanujte Koleso!

anonym

Jediné,co mi vadí na Michalovi je,že mi posílá svoje příspěvky i na mail,ale neřeším to.Prostě smažu a hotovo.Nechápu spíš,že někdo plýtvá energií a časem na to aby tady někomu cílevědomě něco mazal nebo někomu nadával a sledoval každé hnutí určitých uživatelů.A také mě trochu zaskočila očko,když se vyjádřila,že se jí ztratily dva body.Já bych nepoznala snad ani kdyby se mi jich ztratilo 200! Budu si to muset začít sledovat,vůbec nemám o stavu konta přehled.Asi proto,že ty body nejsou tak tvrdá valuta abych kurz tak pečlivě sledovala.Dříve jsem chodila na odpovědi proto,že jsem měla pocit,že můžu někomu svou odpovědí poradit.Ta doba je pryč,nejsou zde většinou otázky na které by se mi chtělo odpovídat a tak sem chodím pro pobavení a ohodnotit jíiné uživatele a jejich odpovědi. A body? Co s nimi?

anonym

Nikoho nelze nutit k tomu, aby uspokojoval nase potreby, aby byl takovym jakym ho chceme mit , aby reagoval tak, jak bychom si prali . Anebo aby se citil tak, jak si myslime , ze by se mel citit.
Je trochu blazen to jo , ja take … , tak me take nechte zabanovat.

P.S. Je to tu jako na zahrade. I tady je obcas plevel a nekdo si tu hraje na zahradnika … , ale ta zahrada mu nepatri .
Je to vzdy vsude a vsechno jen a jen na majiteli ( te zahrady ) .. -iv-

anonym

je to jako v hospodě. Chceš se něco dozvědět, sháníš něco, jdi do hospody. Pokud je tam někdo, kdo mi nevyhovuje, taky neřeknu vrchnímu „vyhoď jej“(neuráží, prostě je jinej). Buď se s tím smířím nebo si najdu jinou hospodu.

tom004

Přiznávám,že tomu nerozumím. Většina,myslím tím z těch kteří jsou aktivní,má výhrady k tomuto uživateli a dokonce někteří už upozorňovali na to,že >Michal Kolesa< má omezen,nebo znemožněn přístup na stránky jiných provozovatelů. Jeho otázky se dostávají „na stůl“ adminům k rozhodnutí o konečném ne/odstranění otázky. Kvůli jednomu uživateli,zbytečně ztrácí čas,možná i náladu nechat se našimi návrhy zdržovat. Ale jakmile jde o zablokování přístupu takovému uživateli,najednou jsme tolerance sama, „a vždyť on není a.....blablabla“. Podle mne nestačí jenom nevšímat si jeho otázek. Budou tu a vždy se najde někdo,kdo odpoví a rozpoutá tím,možná i takovéto diskuse. Můj názor je,zablokovat účet a takový návrh jsem včera adminům odeslal.

Sůwa

Možná jeho odpovědi nejsou vždy správné, ale to není jen jeho problém. Je to nemoderovaný server a na odpovědi by se tedy neměl nikdo ze 100% spoléhat. Těch chybných odpovědí jsou tu spousty !!!

hanulka11

Proč není zabanován?- protože je tu ještě dost velká skupina tolerujících- ale někdy je to opravdu na hraně

hanulka11

ale jeho soukromí by sem nemělo být zatahováno -je to jeho osobní věc- tak jako každého z nás

annas

Zda jsou některé otázky MK nežádoucí, o tom by měli rozhodnout admini. Nikoho však neuráží na rozdíl od jiných.

Otázek MK si nevšímám, neotvírám je, neodpovídám.
Když to tak budou dělat i ostatní, snad je přestane vkládat. Mnohé jeho odpovědi jsou správné.

K zablokování profilu se nepřikláním.

meTTax

Já jak jsem řekl se nepřikláním k zabanování taktéž.
Ovšem k určitému „nápravnému prostředku“ ( i když v jeho případě…) se příkláním. Např. omezení počtu odpovědí a otázek, které by za den mohl odeslat.