Myslíte si že facebook je nebezpečný?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Je nebezpečná jakékoliv činnost, ze které se může vyvinout závislost. Internet se svými nepřebernými možnostmi mezi ně rozhodně patří. Když si zachováš chladnou hlavu a určitý odstup, nebezpečný není. Nesmí se ale stát útěchou, mesmíš tam utíkat před třeba nepříznivou realitou. Pokud zjistíš, že na netu (nejen na fcb) trávíš více času než je zdrávo, nebo máš nutkání jít na net znovu jakmile se od pc vzdálíš, raději v tom případě zkus navštívit psychologa. Dnes to již není ostuda jako před lety:-)

Další odpovědi:

Zlatý

v jakém smyslu? komu?

Bronzový

Není, pokuď si zapnete Zabezpečený Protokol HTTPS (nedovoluje dělat kvízy,hrát hry,atd.)
Doplňuji:
a po takové stránce samozřejmě také,Lidé v dnešní době žijou spíš virtuálním životem,než-li realným životem,Dnes se každý doví všechno jenom díky zdi která je na facebooku místo toho aby si to nechali pro sebe,a nebe to řekli přímo.Na co když je facebook?

Bronzový

Samozřejmě. Facebook je nebezpečný a škodlivý v mnoha ohledech - je jich tolik, že to ani nelze vyjmenovat.

Doporučuji nepoužívat. V životě jsem Facebook neotevřel, vůbec mi to nechybí a jsem na to pyšný.

Až proběhne v tomto státě revoluce a budu absolutním vládcem, bude za používání Facebooku zastřelení bez soudu. Výjimku budou mít pouze matky na rodičovské dovolené a osaměle žijící senioři (vdovy a vdovci), kteří nemají psa ani kočku.

Bronzový

Nebezpečný nebude,pokud tam nebudete uvádět moc informací ze svého soukromí,neuvádět,kde bydlíte a co máte doma a hlavně,kdy doma nejste.To je ráj pro zloděje.Pokud tam budou jenom takové informace,které může vidět každý,tak to nevadí.Jenomže většina lidí hlavně mladých,tam o sobě píše úplně všechno,až to mrazí.Za chvíli budeme vědět o sobě všichni všechno.A ne každý toho nezneužije.Kdo chce kam.....

Zlatý

tady jsou další odpovědi:http://www.odpovedi.cz/…

Přesně tak. Facebook má tolik nebezpečí že je těžké tomu uvěřit. Jen se podívej kde všude je a představ si jaký asi má vliv a to nemluvím o miliónech osobních údajů a dalších věcí. Rozhodně zrušit. Další nebezpečí apod. jsou uvedeny na www.antifacebook.net

Zdroj: www.antifacebook.net

Pokročilý

Nevím, mně nijak neubližuje :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.