Tombik

Je Facebook „zlo“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

A to same si myslim i kdyz jde o pc. hru kde se strili. Kdyz nekde ve svete postrili student prof. – je to tragedie , ale hned se resi , ze hral doma ty zabijacke hry. Moji synove jsou vzdelani , maji hezka zamestnani a pritom v detstvi " postrileli pulku Ameriky " . Je to o cloveku samotnem … drogy jsou vetsi zlo , nez faceb. ( muj nazor ) -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Ne

Nejsem jeho otrokem,slouží on mě.

quentos

Ne

když se s ním umí zacházet a nesedí se u toho furt … to byste šmahem prohlásili za zlo i ostatní sociální sítě – Twitter, MySpace…

majaop

Ne

jak se to veme .Ja osobně jsem na facebook lezla pořad a až ted co ho nemam jsem si uvědomila kolik času jsem na nom ztratila .Ted už jsem ho zrušila a nijak mi neschází takže zlo? Jak pro koho

Pecudka

Ne

Já na něj nedám dopustit, hlavně proto, že na něj uložím fotky a nezabírají mi místo na PC

Banshee

Ano

Od tý doby co sem si smazala Facebook je mi krásně :)

anonym

Ano

A velké!

Loreta

Ano

Itter

Ne

Spojuje lidi.

filva

Ano

DDarent

Ano

VoxMortis

Ano

Je to ohromné zlo, které se na nás valí… chcete vyjmenovat negativa ? z hlavy už mám 15. Kolik vyjmenujete pozitiv ?

MILAN1961

Ano