Můžu vás na něco upozornit?

Zítra,tzn. v pátek,je třináctého! Tak si dávejte bacha!
Doplňuji:
A vůbec,jste na toto datum pověrčivý?

Nejlepší odpověď
led

Ano viem, už som pripravená, beriem si pre prípad kríze jedlo do práce, fľašku s vodou proti požiaru a lyžičku na odhrabanie zo závalu (ak sa do obeda nič nestane, použijem ju na obed).
Proti poverám si nasadím úsmev.

Další odpovědi
tom004

Den jako každý jiný.Pohoda,klídek a tabáček. :))

hanny 2

Díky moc,to jsem fakt nevěděla!
Doplňuji:
V negativním smyslu na toto datum pověrčivá nejsem.
Je to pro mně úplně normální den jako každý jiný a doufám,že to bude i nadále!

aramah

Nojo fakt
budu sedět doma…pro jistotu :D
Nevěřím na pátek 13tého.

jendahun

Ty voleeee,já jdu zítra na preventivní prohlídku.No to jsem si dal.Naštěstí ti naši lapiduši nic nezjistí,dokud člověk neleží na pitevním stole.
Doplňuji:
http://www.bles­k.cz/clanek/rad­ce-zivotni-styl/166639/dnes-je-patek-13-desi-nas-uz-705-let.html

briketka10

bacha si dám !! přes den bude fičet půjdu s pejskem, aby ho to neodfouklo jorkšírka, mám koupený dvě lahve červenýho na víkend, jednu vypiju se sestrou, tak si myslím, že jsem docela připravená a už ho začínám drsným filmem Vítejte v Rosewood nalévám 2decky..
a pověrčivá nejsem..

anonym

Česká asociace pojišťoven by mohla vzkázat tazateli, aby neplašil lidi primitivní pověrčivostí.
Za celá desetiletí, co se statisticky podchycují veškeré pojistné události, ani jednou pátek 13. nikterak nevybočil z celoročních průměrů.

Zdroj: http://www.cap­.cz/news.aspx?lis­t=vweb/Aktuali­ty

zl@tk@

… a už je to tady – sníh se valí od západu a sype a sype. No jo, je pátek 13.
Pověrčivá na pátek 13. jsem.