marťa382

Jste pověrčiví?

Doplňuji:
Já nejsem pověrčivá.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Nevěřím na pověry a nejsem pověrčivá. Mám ráda i černé kočky přebíhající přes cestu. A navíc je třináctka moje šťastné číslo. Pověry nejvíce škodí právě těm, kteří na ně až moc věří.

Další odpovědi
briketka10

Jiné

mám to jako Vlk z lesa, jen jsem zdědila takovou neřest od kámoše z kapely to je už dávno on, když viděl kanál, tak ho 3× obešel a ještě si odplivl..
až takovou obscesi ale nemám, jen si v duchu 3× odplivnu a snažím se na něj nešlápnout :D

Damiana

Jiné

Klepu, plivám – přiznávám. Ale nijak zvlášť pověry neprožívám. Jen to paví pero minulý týden – to mne překvapilo a radši jsem nic „nepokoušela“…
Je to všechno o autosugesci a „práci“ podvědomí. Lidská mysl dokáže „uvěřit“ opravdu všemu. A rozhodně to nemusí být jen pověry. Naštěstí „víra v něco“ pomáhá i při uzdravování. Víra v sebe pomůže vynikajícím výkonům. A víra v lásku – no jéje! 🙂
Otázka už tu byla mockrát, tak se mrkni i na odpovědi jiných uživatelů, pokud máš zájem.:-)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zajimalo-by-mne-jestli-jste-povercivi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-povercivi-verite-v-karmu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-povercivi

anonym

Ne

Ne – to je kámen úrazu v dnešní společnosti; utržit mnoho peněz za málo muziky. Kolik lidí věří tomu, že například sacharin způsobuje rakovinu, že když budou jíst produkt lékárny, že jsou uchráněni od nemoci? Nebo že užívání vitamínu Cé předchází nemocem z nachlazení? A tak dále. A stále přitom myslí na černou kočku přes cestu? Tak jak je to doopravdy s pověrami?

50centes

Jiné

lenka.seda

Věřím jen něčemu

Doplňuji:
Prostě zaklepu nebo něco takového ale jinak ne 😁

Věřím jen něčemu

mishaella

Ne

Drap

Jiné

A ty ?

anonym

Ne

suaeda

Ne