Avatar uživatele
Mexx

Jak na sebe upozornit?

Letos jsem se se svými přáteli rozhodla,že se v zimě vypravíme do ulic v převleku za Mikuláše a spol., ale pořád se mi nedaří vymyslet nějaký vtipný inzerát, který zaujme rodiče natolik,aby si nás pozvali. Poradí nám někdo,prosím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4574 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Danča84

U nás vyseli podobné inzeráty na sloupech pouličního osvětlení, můžeš zkusit inzerci v místních novinách, nebo cedulky hledám/nabízím v supermarketech. Nic proti vašemu nápadu, věřím že úmysly máte poctivé, ale osobně bych si domů cizí lidi nepozvala, zvlášť ne v převleku. Případů, kdy takováto skupinka důvěřivým lidem byt vykrade, je docela dost. Jestli chcete potěšit děti, nabídněte návštěvu s mikulášskou besídkou např. v dětském domově, dětském oddělení nemocnice a podobně. Zjistěte si předem, kolik dětí bude v té které organizaci a vymyslete program tak na hodinu. Ale připravte se na to, že nadílku (bude stačit třeba pomeranč + čokoládová figurka nebo perníček s mikulášským motivem + buráky, pěkně zabalené do čertovského pytle) budete muset nakoupit ze svého.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

V převleku za čerta neste transparent: bojujeme za práva našich romských spoluobčanů.Určitě na sebe upozorníte,to vám zaručuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Milá Mexx, Mikuláše, čerta a anděla jsem vždy své dceři zvala. Vybírala jsem si je podle cedulek nalepených právě na lampách, u školky, na hřišti, v obchodu…
Napište tam, že dětem zahrajete krátkou scénku a vymyslete nějakou, do níž dítě zapojíte – jednou jsme takovou měli, bylo to úžasné, lepšího mikuláše nepamatuji. Ti další jen dělali bllll a ptali se, zda dítě nezlobilo.
Ti dobří, na které vzpomínám, měli v alobalu zabalenou knihu – nebeskou knihu, z níž Mikuláš četl – zaznamenal si tam jméno a věk dítěte, což jsem mu řekla už po telefonu. Napřed dal dceři podržet velký klíč – od nebeské brány a pak si ji nalistoval. Držela klíč a byla jak pěna. Pak jí něco povídal – co se o ní dozvěděl, že ráda chodí do školky, že je tedy hodná… a v tom zezadu vylezl střapatý čert a žaloval Mikulášovi, že si neuklízí hračky… Anděl to pak usmiřoval, že za básničku jí to čertík promine a on ještě přidá dáreček (který jsem připravila k výtahu tak, aby si ho vzali cestou k bytu – letos ho dáváme k brance). Nakonec si zas Mikuláš obřadně vzal ten klíč a dcerka dostala dáreček a byla nadšená.
Připište to tedy na letáčky, naplánujte si okruh, kudy asi půjdete, rozvrhněte čas, pak si děti zapište, ať o nich něco víte… Počítejte tak 10 minut na dítě + časy přesunů, neplánujte toho příliš… Proto taky není vhodná inzerce v novinách, nemůžete jezdit po dětech rozstrkaných daleko od sebe, líp to nalepit někam na sídliště a pak udělat okruh po sídlišti. Inzerát ještě nějak výtvarně vylepšete, třeba malůvkou čerta…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek