MirKop

Můžu použít žehličku, když jsem sama doma?

Chtěla bych si zažehlit takové ty korálky, ale nikdo není doma, můžu tu žehličku použít (je to takhle bezpečné, nerada bych nechala shořet dům!)? Teď ještě jestli bych s tím uměla :D

Nejlepší odpověď
ReHu

Pokud se takto ptáš, raději počkej na některého dospěláka.

Další odpovědi
gecco

Pokud žehlit neumíš (resp. – asi jsi to ještě ani nezkoušela), počkej raději na mámu…
😉
Neboj – korálky počkaj…

Mravenec

Já to dělal dřív sám, nic se nestalo. Navíc žehlička není plamen. 😁

Oprava : Gecco má pravdu, pokud jsi opravdu nikdy nežehlila tak to neriskuj. Toho jsem si nevšiml. 😁

lexx

kolik je Ti ? chodíš už sama na WC ? trefíš do školy ? umíš nakoupit ? sama se do toho nepouštěj, žehlička již byla příčinou mnoha požárů, hraj si s panenkami, je to bezpečnější

zjentek

no jestli je ti třicet nebo padesát, to je fuk, ale bejt tebou, tak se do panipulace s žehličkou vůbec nepouštím

†An†

Myslím si že když budeš opatrná nebo zavolej rodičum jestli ti to povolej:)