můžu použit do polevy na zdobení perníčků barvy na vejce,Děkuji

není závadná?Chci použít barvu na vajíčka do polevy na perníčky

Nejlepší odpověď
Marky71

Závadné být nemohou, ale na perníčky bych je nepoužila, použila bych cukrářské barvivo. Dělá se ve spoustě odstínů, není drahé.

Další odpovědi
ReHu

Jedovaté asi nejsou, ale také nejsou určeny k přímé konzumaci.
Takže bych použila jiné, jak už je zde uvedeno.

Ajadom

Raději tu na které je to napsáno, jako na „REGINA barva na vejce prášková“.
Barva je určená k obarvení vajec. Sáček obsahuje červenou, modrou, žlutou a zelenou barvu.Lze použít do jiných poživatin, např. limonád, zmrzlin, krémů, polev, knedlíků apod. Sáček obsahuje cukr. Obsah sáčku je určen k obarvení minimálně 5 kg potravin případně nápojů.

lejla37

radši ne, lepší je cukrařské barvivo a drahé není

anonym

Nebylo by lepší potravinářské? Barvivo. Barví velmi dobře, vím to,kdysi jsme ve škol. jídelně obarvili spolužákovi oběd,prvotřídní výsledek. Taková fialová mrkev,nebo zelené brambory.
Černá polévka také nebyla marná.