Endys

Můžu být policista se čtyřkou na vysvědčení?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli bych mohl být policista se čtyřkou na vysvědčení. Jestli ano, pak jestli je nějaká „normální“ střední škola kde se právě zabývá o policii. Přemýšlel jsem o IT (tam se o policii nezabývá, ale všeobecně mi elektrika jde), ale nevím když půjdu na IT jestli bych mohl být policista. 🤔 Předem děkuji za všechny odpovědi. 😊

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, můžeš být policista se čtyřkou na vysvědčení 😀

Většinou chtějí mít hotovou maturitu a nějaké vysvědčení ze základní školy nikoho až tak nezajímá. Také jsou přímo střední policejní školy. Tam se dostaneš pokud uděláš přijímačky, které jsou podobné všem středním školám.

Další odpovědi
zjentek

Ano, můžeš být policista se čtyřkou na vysvědčení 😀

Tož určitě!☝ 😃😃😃

paul1

Ano, můžeš být policista se čtyřkou na vysvědčení 😀

U policistky by se 4-ky cenily 🙂

aliendrone

Ano, můžeš být policista se čtyřkou na vysvědčení 😀

Hmm, asi je to jen můj osobní dojem, ale oni jsou snad i JINÍ fízlové, než ti, kteří udělali maturitu za 16? 😉 😁 😁

Každopádně s IT na tom nebudeš zle, zvláště u bengů (a tím myslím všechny možné složky represivního aparátu, jako třeba NÚKIB aj.). Kdybernádeníčci, slídilové a cenzoři jsou v kurzu, o práci nemají a ani NEBUDOU mít nouzi bez ohledu na hospodářskou situaci. Jen s těma prachama je to u nich o DOST slabší, než v soukromém sektoru. Tož asi tak. 😁

Mravenec

Ano, můžeš být policista se čtyřkou na vysvědčení 😀

Více jsem ti zaslal do soukromé zprávy… 😉