bolak

Můžou krasobruslaři opisovat?

Když nějakej pár vyhraje mistrovství světa na nějakou hudbu s určitou sestavou, tak může tu sestavu použít jinej pár třeba příští rok a zajet ji taky na stejnou hudbu?

Nejlepší odpověď
Drap

Může, ale asi by nevyhrál, protože ti co se o to zajímají by to hned poznali.

Další odpovědi
briketka10

nevím, jestli by tohle komise
krasobruslařského svazu uznala..

Kelt

Samozřejmě, že mohou. Jenomže když někdo trénuje na nějakou hudbu roky i více, tak ten , kdo to opisuje, nemůže podat stejný výkon za kratší dobu. Nezapomeňte, že výkony v krasobruslení hodnotí několik rozhodčích a že se hodnotí technický i umělecký dojem. Když dva dělají totéž, není to totéž. To platí i v tom krasobruslení.