dust8

Můžou dávát autogramy jenom osobnosti, nebo i obyčejní lidé?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě, zrovna dnes jsem dal pošťačce hned dva!

Další odpovědi
Drap

Autogram může dávat kdokoli. Je to otázkou pouze poptávky. Osobně neznám nikoho, kdo by třeba sbíral autogramy bezdomovců.

zjentek

Děláš kozy? OSOBNOSTI A OBYČEJNÍ LIDÉ? A rozdíl? Ježiši, na tomhle světě nebude NIKDY rovnost, dokud lidé jako ty ho budou chápat jako ty… Bože… NO JASNĚ, že ti taky můžu dát autogram! (;