hanny 2

Také byste se tak chovali,kdyby kolem vás přešla " celebrita "?

http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=289215&ar­ticleId=/koktej­l/276959-obycejny-mladik-si-najal-ochranku-a-fotografy-lide-z-nej-sileli-jako-z-celebrity.html&sec­tionId=7

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím ke které události se váže Váš odkaz, ale mimo jiné se v něm píše, že umřel Neil Armstrong.
Doplňuji:
Jinak známé osobnosti jsou také jenom lidé a tak je také považuji a případně se k nim chovám. Navíc i když je známe například z televizní obrazovky nebo divadelního jeviště ještě neznamená, že jsou naši známí a můžeme na ně volat „Karle, pojď sem Karle“ a tak. Není špatné slušně pozdravit i prohodit pár slov, ale hlavně nebýt vlezlý a dbát na slušné vychování. Nám se také nelíbí pokud nás někdo „otravuje“ a my zrovna nemáme „náladu“.

Další odpovědi
briketka10

studovala jsem v Praze a potkávala jsem hodně herců a přišli mi jako sousedé a často jsme se sestrou vídaly Petra Štěpánka, jak chodí do malého krámečku na Kampě kudy jsme také procházely malou uličkou do školy..
potkaly jsme Helenu Vondráčkovou na Karlově mostě a tu nemám moc ráda z té jsem unešená moc nebyla, ale ze to ona se nesla jako královna, mohla bych jmenovat i víc, ale nejlepší to bylo vždy v divadle s kamarádkou a to jsem si i šla pro podpis do šatny za Pavlem Trávníčkem a moc jsem mu děkovala za krásný zážitek z muzikálu..
Doplňuji:
zapomněla jsem na zájezd kam jsem jela s mamkou a byli tam samí důchodci no pro mě to byla taková trapná tehdejší zábava a vystoupil tam Jan Čenský ještě ve vojenském já ho měla tenkrát v žebříčků oblíbených herců a on vyprávěl a vyprávěl já hltala každý jeho slovo a ty lidi se nudili a nakonec tleskali jak o život ? taková přetvářka to jsem nechápala, nakonec jsem za ním běžela, abych ho vůbec stihla kvůli podpisu, protože to vypadalo jako když odtamtud utíkal nebo se styděl, že nepobavil nevím otočil se a podepsal se mi a konečně se smál :)

anonym

Obyčejný stádní reflex, na nějž reagují převážně infantilní fanynky a čtenáři bulváru.
Stačí porovnat s projektem z našich končin „Český sen“, kdy se davy nechaly strhnout za vidinou slev na kašírovanné kulisy na louce v pražských Letňanech.
Pak nadávali na pořadatele, ačkoliv měli nadávat vlastní blbosti.
Svého času jsem chodil s dívkou z Pragokoncertu, která byla organizátorkou několika fanklubů. Poznal jsem v civilu většinu tehdejších zpěváků, kteří se střídali v pravidelných nedělních vystoupeních v Divadle komedie. S pár jsem i absolvoval na pozvání jejich turné, kde byl čas i na neformální pokec na hotelích..
A všichni se unisono shodovali v tom, že sláva na ulici je obtěžující, že jim krade soukromí, kdy se pomalu bojí si dojít do sámošky.
A to ještě nebyly bezohledné hyeny bulvárů.
Na to jsou promotion akce, koncerty, autogramiády a pod., kde se prostě obětuje ta daň za slávu. Ale jakmile sleze s pódia, potřebuje dýchat a žít jako ostatní a ne se hrozit davové hysterie. I tak je jeho rodina vystavena nebývalému tlaku zvědavosti společnosti.
P.S. V odkazu lze nahlédnout jak v praxi fungují manipulace s „ovcemi“, což u nás už dávno používá i politika.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Ces­k%C3%BD_sen

iceT

„Z jakého filmu ho znáte?“
„Ze Spidermana,moc se mi v něm líbil,miluju ho.“

„Která písnička se vám líbila,jaký máte názor?“
„Jeho první song,už nevím jak se jmenoval,dost často ho hráli v rádiu.“

Video jsem viděla dopoledne,musela jsem se chechtat,jak jsou ti obyčejní lidé hloupí,jak ani nevědí,co je ten mladík zač,ale hlavně jak věděli,že je to zpěvák a herec…chacha.To mi připomíná Nikdo není dokonalý,tam taky lidi chtějí ukázat,jak jsou chytří,a radějí plácají kraviny,než by řekli nevím,neznám odpověď na otázku…např.vyj­menovaná slova po C http://www.you­tube.com/watch?v=8_DZLBE­v6YQ
Já jsem nikdy žádnou celebritu nepotkala takhle zblízka,takže asi bych se nepotento.
Vlastně jednou,ještě na základce,jsem cestou do jídelny potkala na ulici chlapa,nesl si nějaký balíček,měl na sobě koženou bundu a trvalou na vlasech a já jsem byla přesvědčená,že jsem potkala Sagvana Tofiho,což byl samozřejmě nesmysl,co by ten dělal v našem zapadákově,že,ale on tak opravdu vypadal,a tak jsem si to doopravdy myslela,ale stejně mě nikdo nevěřil,když jsem o tom vyprávěla spolužačkám.Později jsem zjistila,že to byl nový učitel na naší škole,Řek původem a když ho pak viděli i ostatní,tak uznali,že bylo snadné se splést.

led

Celebrita je len viac známy človek. Aj keby to bol ten najznámejší človek (aj verejne činný človek, politik, herec, športovec), je to stále človek s nárokom na zachovanie súkromia.
Doplňuji:
Niekedy pri naháňaní celebrit sa vám ale môže stať aj (skutočne sa stalo):
„Dobrý deň, pán Satinský
Prepáčte, ja som Labuda
Ách, prepáčte, pán Lasica, Mohli by ste sa mi podpísať?“

anonym

Šílet z něčeho mne nenaučila ani vlastní matka, že bych měla takové nutkání při setkání s někým slavným, toho se taky nebojím. Potkala jsem Honzu Pokorného, když kdysi pelášil po ránu do práce (rozcuchaný, ještě na jedno oko spící, ale usměvavý příjemný mladý muž). Potkala jsem se s umělci při jejich vystoupení v Bašce – nesmazatelný zážitek poslouchat vyprávění Eduarda Hakena, Jiřiny Petrovické. Pár umělců jsem zažila na koncertech i u švagra doma. Dalo by se říci, že i bývalý švagr je celebrita. Nemám pocit, že bych ale měla důvod z někoho slavného šílet. Když byl kdysi Václav Klaus v Novém Jičíně, tak jsem raději zavčas přešla na druhý chodník. Neměly jsme s kolegyní čas sdělovat někomu své pocity, pauza na oběd byla striktně dána a vymezená doba se dodržovala.
Ne, Hanny2, chovala bych se docela normálně. Možná bych jen zvědavě zkoukla, kolem koho se tu děje něco mimořádného, ale pokud by mi to (samozřejmě) nic neřeklo, tak bych v klidu pokračovala v cestě za svými záležitostmi.

Rocker

Určitě ne,dnes se za celebrity považují lidi,kteří toho moc nedokázali,jen se o nich často píše v bulváru.V okolí žije několik známých herců,občas někoho z nich potkám a jsou to normální lidi.Nevím proč bych měl z někoho šílet.

Drap

Určitě ne. Je mi jedno kdo kolem mně jde. Pokud jde ale soused, nebo známý, tak pozdravím

venkovan

prošla neprošla – moc to nevnímám co se okolo promotalo.
Ale co je dobré, když zjistíte, že to „C“ je docela normální člověk. A ne náfuka apod., jak to z některých dělají média.

pizlicka

nerada jdu s davem.takze bych nereagovala nijak.

Nykki

Asi bych se mrkla kdo to je,ale jelikož má velká,velká stydlivá povaha mi nedovoluje se začít bavit byt' jen s učitelem,tak bych ho asi nežádala o autogram či o fotku…

led

O tom, ako sa správajú ozajstné celebrity:
Do výťahu pristúpil muž v koženom kabáte s klobúkom na hlave. Kývol hlavou na pozdrav. Po očku sme ho zhodnotili, pekný modrooký muž a bavili sme sa ďalej medzi sebou o filmovačke v tomto hotele. Po zastavení muž sa otočil a poďakoval a rozlúčil. Bol to Francesco Sparanero (známy ako Franco Nero) počas nakrúcania filmu ´10 dní ktoré otriasli svetom´ presúvajúci sa pred kameru a bol rád, že si ho nik nevšíma.

anonym

Také bych pouze pozdravila – píši hlavně o českých lidech – a dále si hleděla svého. Za podpisy se neženu ani na autogramiadách a vím, že mnohým stačí, že jsou pronásledováni novináři i fanoušky a dost často i ukrutnými způsoby. Nemyslím si, že by se se mnou někdo pustil do řeči, ale pokud ano, tak budu hovořit o všedních věcech a nebudu se ptát na soukromí a tak a také bych hovořila jenom krátce a podle situace příliš dlouho neotravovala.

briketka10

ó tak toho potkat led ve výtahu nevím co bych dělala, ale teď přemýšlím proč se otočil poděkoval a rozloučil se s Vámi, dozajista chtěl být poznán ve svých filmech jeho kukuč je tak profláknutej a jestli měl klobouk ták je to jasný :))

led

Pozdraviť a poďakovať je súčasť bontónu, akurát klobúk si nesmel dať dole ani v prítomnosti žien (to by mu režisér dal, keby došiel s nepokrytou hlavou, alebo ináč nasadeným klobúkom). Klobúk musel mať na hlave aj keď nestál pred kamerou, napríklad v jedálni, aby ostal stále v „postave“. Umenie si žiada svoje.

hanny 2

Briketko – jednou jsme viděly s kamarádkou ve vestibulu brněnského hotelu,kde jsme měly kosmet.seminář,Mar­tina Zounara.Vždycky jsem ho měla docela ráda a v té době obzvlášť,protože vystupoval v nějakém „vařícím“ pořadu v televizi.Ka­marádka řekla „Pojď,řekneme mu ať se nám podepíše!“ A já na to „prosím tě,na co ti to bude?"Vůbec se mě nechtělo ho oslovovat,už jenom proto,že by se třeba " tvářil jako celebrita“ a „TO“ by mě na něm asi zklamalo a taky jsem se nechtěla chovat jako puberťačka,která „loví“ podpisy – mohla bych být věkově jeho matka.

briketka10

mám Trávníčka i Čenskýho ráda doteď a tenkrát byli bezvadní fakt..
nejsem sběratelka podpisů jako puběrťačka Honza Čenský mi dal podpis dovnitř psaníčka co se nosila..
a Pavel Trávníček se mi podepsal do uváděcí listu k muzikálu Pan Hamilkar, který jsem mu ještě jednou pochválila a že všem řeknu, jak jsme se pobavily pak jsem se ho zeptala, jestli mu můžu dát pusu a on řekl že ano a tvářil se příjemně nijak mu to zřejmě nevadilo asi je zvyklý :) a myslím že měl i dobrou náladu jak mu diváci tleskali ona se i několikrát zvedala opona, protože on ve Východočeském divadle hostoval a tam ho máme rádi :))

hanny 2

Briketko tak to je samozřejmě něco jiného,když to bylo po představení,s tím musí herci počítat.Trávníčka jsem viděla jednou v životě,když ještě studoval v Brně.Šel po ulici s nějakým kámošem,mlátil ho taškou po hlavě a byli v dobré náladě.

briketka10

:)) jěště jsem si vzpomněla na natáčení filmu Yentl u nás s B.Streisandovou taky má oblíbená herečka http://www.csfd­.cz/film/8768-jentl/
bylo to tak krásný natáčení a ona je moc skromná :D

hanny 2

ad Vlk z lesa – v odkazu,který jsem zde uvedla,je titulek – „Obyčejný mladík si najal ochranku a fotografy,lidé z něj šíleli jako z celebrity“.Zprávu o tom,že zemřel Neil Armstrong,tam opravdu nevidím,ta je uvedená v jiné části „Novinek“!Aspoň tak to vidím já!

anonym

Mě se stránka zobrazuje tak jak jsem napsala. První zpráva je o úmrtí Neila Armstronga a pod ní jsou ještě nějaké zprávy. Tohle ale samozřejmě chápu protože jsem připojena přes mobilní telefon a ten mi občas ukazuje něco jiného.