Lucky Strike

Můžou být už peníze na účtu?

Otec mi ve čtvrtek někdy mezi 1. a 2. hod. odpolední zasílal peníze osobně z jeho banky (KB) na můj účet (mBank). Mě doteď ale ještě na účet nepřišly. Nemají náhodou v dnešní době být peníze připsány na účet do 24 hod., i když se jedná o dvě různé banky?
Vím, že banky pracují jen ve všední dny, ale když mi ty peníze posílal osobně z pobočky jeho banky na můj účet ve čtvrtek cca mezi 13. – 14. hod., tak už by mi snad měly být připsány, ne? Tak proč v internetovém bankovnictví nic nevidím?

P.S. Je možné, že ty peníze už na účtě mám a mohu je dnes vybrat z bankomatu? Četla jsem, že někdy už posílané peníze jde vybrat kartou z bankomatu, ale v internetovém bankovnictví peníze objeví až za delší dobu.

Lamalam: Asi mi nic jiného nezbyde, než se o tom přesvědčit. Snad nepoběžím k bankomatu zbytečně :(
Zlatý
barbakan: žádnou takovou položku v IB nevidím :(

Nejlepší odpověď
Lamalam

Je možné, že se peníze v bankovnictví ještě neukazují, ale na účtu už jsou. Zkusila bych ten bankomat.

Další odpovědi
chachar1922

Mam mbank a bude to tam v pondeli. Ani v bankomatu to tam tak rychle nemam. Mohu se ale mylit, me z KB nikdo nic neposilal.Z ceske mi ale posilaji porad neco, i z posty a nikdy mi to neslo vybrat drive, nez pak, kdyz uz jsem to videla na IB.

anonym

Koukni se v IB na nezaúčtované operace.

Pravda je, že nevím, jak vypadá IB u tvé banky, ale u Ge Money to je ve sloupci, kde jsou:
Přehled transakcí
Nový příkaz k úhradě
Přehled příkazů
Přehled šablon
Info Servis
Přehled trvalých příkazů
Historie zůstatků
Nezaúčtované transakce
Věrnostní program bene+
Převod prostředků
Katalog produktů.....

e1232851@trb

BANKY PŘES VÍKEND NEDĚLAJÍ PENÍZE DOJDOU PRAVDĚPODOBNĚ ZÍTRA NEBO V ÚTERÝ !!!!

Lucky Strike

Tak to snad není možné…teď jsem mluvila s otcem a zjistila jsem, že jsem si spletla den…posílal je už ve středu odpoledne a ne ve čtvrtek…nechápu co jim tak dlouho trvá…v pátek už tam měly peníze být :/

e1232851@trb: ale co jsem pročítala diskuze, tak se prý někomu objevily peníze na účtu i v sobotu…