Můžou být už peníze na účtu?

Otec mi ve čtvrtek někdy mezi 1. a 2. hod. odpolední zasílal peníze osobně z jeho banky (KB) na můj účet (mBank). Mě doteď ale ještě na účet nepřišly. Nemají náhodou v dnešní době být peníze připsány na účet do 24 hod., i když se jedná o dvě různé banky?
Vím, že banky pracují jen ve všední dny, ale když mi ty peníze posílal osobně z pobočky jeho banky na můj účet ve čtvrtek cca mezi 13. - 14. hod., tak už by mi snad měly být připsány, ne? Tak proč v internetovém bankovnictví nic nevidím?

P.S. Je možné, že ty peníze už na účtě mám a mohu je dnes vybrat z bankomatu? Četla jsem, že někdy už posílané peníze jde vybrat kartou z bankomatu, ale v internetovém bankovnictví peníze objeví až za delší dobu.

Lamalam: Asi mi nic jiného nezbyde, než se o tom přesvědčit. Snad nepoběžím k bankomatu zbytečně :(
Zlatý
barbakan: žádnou takovou položku v IB nevidím :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je možné, že se peníze v bankovnictví ještě neukazují, ale na účtu už jsou. Zkusila bych ten bankomat.

Další odpovědi:

Bronzový

Mam mbank a bude to tam v pondeli. Ani v bankomatu to tam tak rychle nemam. Mohu se ale mylit, me z KB nikdo nic neposilal.Z ceske mi ale posilaji porad neco, i z posty a nikdy mi to neslo vybrat drive, nez pak, kdyz uz jsem to videla na IB.

Zlatý

Koukni se v IB na nezaúčtované operace.
============================== =
Pravda je, že nevím, jak vypadá IB u tvé banky, ale u Ge Money to je ve sloupci, kde jsou:
Přehled transakcí
Nový příkaz k úhradě
Přehled příkazů
Přehled šablon
Info Servis
Přehled trvalých příkazů
Historie zůstatků
Nezaúčtované transakce
Věrnostní program bene+
Převod prostředků
Katalog produktů.....

Pokročilý

BANKY PŘES VÍKEND NEDĚLAJÍ PENÍZE DOJDOU PRAVDĚPODOBNĚ ZÍTRA NEBO V ÚTERÝ !!!!

Diskuze k otázce

Lucky Strike

Tak to snad není možné...teď jsem mluvila s otcem a zjistila jsem, že jsem si spletla den...posílal je už ve středu odpoledne a ne ve čtvrtek...nechápu co jim tak dlouho trvá...v pátek už tam měly peníze být :/

e1232851@trb: ale co jsem pročítala diskuze, tak se prý někomu objevily peníze na účtu i v sobotu...

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.