_Lucka_

Kde v Praze najdu bankomat od KB?

Podmínkou je však VÝBĚR 200,– a ne obvyklých 500,–.

Odpovědi
krpik

u ČS jde 200 vybrat , u ČSOB šlo vybral i 100 kč ale nevim jestli to lze i dnes.
U KB jde nejméně vybrat 500kč. Údajně by měly být ještě někde staré bankomaty , kde vybrat i 200kč ale to nevím kde . Zkus https://www.kb­.cz/pobocky-bankomaty/cs/hle­dani.x?placeTy­pe=2&placeId=1811&de­tail= je tam u každého bankomatu jakou min. častku lze vybrat

anonym

Takovou částku snad vydá každý bankomat! Ještě jsem se s tím nesetkal.