Avatar uživatele
2vk2

Můžeme si vybrat jinou společnost?

Koupili jsme si satelit a od společnosti CS link máme ty TV programy. Můžeme si vybrat jinou společnost? Bude to fungovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 4985 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
argo

Ahoj já myslím že si můžeš vybrat jakou koliv společnost pokud nejsi spokojena a pokud nemáš snima smlouvu na určitou dobu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tata

Těžká rad, zvláště po mých zkušenostech. Když ptáčka lákají, tak tam mají nasázeno dobrých stanic. když si na ně zvyknete a najdete si na nich oblíbené pořady, najednou začnete zjišťovat, že ty atraktivnější pozvolna mizí a jsou nahrazovány stanicemi chrlícími serialy argentinských novel. Proto vám doporučuji si důkladně přečíst podepisovanou smlouvu a to především ty odstavce psané nejmenším písmem. Jakmile zjistíte že mají možnost rozhodovat o skladbě stanic, tak si radši ani oblíbenou stanici nevyhledávejte. Jistotu máte pouze u našich celoplošně vysílajících stanic, které vysílat musí. Proto jsem se všech kabelových a satelitních televizí zbavil a vystačím si s tím co mi dodá normální anténa. Pokud se mi nepodaří najít pořad který by mi zajímal, tak si zajdu na "odpovědi"a mám o zábavu postaráno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

cs link pouziva kodovani cryptoworks … koknkurencni skylink take … muzes karty menit jak se ti zlibi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

podle mého ano pokud budete využívat signálu Astra 3A, Astra 3B ,tedy pokud si zakoupíte aa aktivujete jinou kartu,která vám tam půjde,

před 4985 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek