2vk2

Můžeme si vybrat jinou společnost?

Koupili jsme si satelit a od společnosti CS link máme ty TV programy. Můžeme si vybrat jinou společnost? Bude to fungovat?

Nejlepší odpověď
argo

Ahoj já myslím že si můžeš vybrat jakou koliv společnost pokud nejsi spokojena a pokud nemáš snima smlouvu na určitou dobu

Další odpovědi
Tata

Těžká rad, zvláště po mých zkušenostech. Když ptáčka lákají, tak tam mají nasázeno dobrých stanic. když si na ně zvyknete a najdete si na nich oblíbené pořady, najednou začnete zjišťovat, že ty atraktivnější pozvolna mizí a jsou nahrazovány stanicemi chrlícími serialy argentinských novel. Proto vám doporučuji si důkladně přečíst podepisovanou smlouvu a to především ty odstavce psané nejmenším písmem. Jakmile zjistíte že mají možnost rozhodovat o skladbě stanic, tak si radši ani oblíbenou stanici nevyhledávejte. Jistotu máte pouze u našich celoplošně vysílajících stanic, které vysílat musí. Proto jsem se všech kabelových a satelitních televizí zbavil a vystačím si s tím co mi dodá normální anténa. Pokud se mi nepodaří najít pořad který by mi zajímal, tak si zajdu na "odpovědi"a mám o zábavu postaráno.

anonym

cs link pouziva kodovani cryptoworks … koknkurencni skylink take … muzes karty menit jak se ti zlibi.

kropitko

podle mého ano pokud budete využívat signálu Astra 3A, Astra 3B ,tedy pokud si zakoupíte aa aktivujete jinou kartu,která vám tam půjde,