Lenule15

Nemohu došlápnout na špičku a něco mi křupe v kotníku. Může být zlomený?

Před 2 dny jsem uklouzla na schodech a spadla špatně na kotník. Včera jsem chodila špatně a teď už je to lepší. Nemohu jen došlápnout na špičku. Kotník nechávám přes den stažený a na noc obvaz sundám. Ale vždy, když to mám bez obvazu, jako by mi tam furt něco lehce křupalo a tak to je, i když mám nohu v klidu. Při chůzi v obvazu je to stejné. Může to být zlomené, nebo jen výron?

Nejlepší odpověď
Quimby

Výron, pochybuji, že bys na zlomený kotník vůbec došlápla, natož chodila.
Každopádně zvaž návštěvu lékaře, nic tím zkazit nemůžeš a budeš mít jistotu, že se to zahojí v pořádku.

Další odpovědi
Drap

Může, ale je to velmi málo pravděpodobné. Jak to skutečně je ti může říct pouze lékař na základě rentgenu.