jak jste si vyvrkli kotník(při jaké příležitosti) nebo zlomili ruku a omezovalo vás to v běžném životě?

Odpovědi:

Zlatý

ano, dodnes mám oslabenú ruku.
dvíham už len niečo cez 100kg. psst nehovorte to -iv- :)
každá zlomenina zanecháva následky, ale veľmi záleží od cvičena, či sa vráti pôvodná sila a ohybnosť.

Pokročilý

nijak,protože se mi to ješte nikdy nestalo,a nejak po tom netoužim.
bud' rad že seš v pořadku protože třeba si ji mužeš i "nechtene" slomit tak že by to mohlo být važnejsi než si myslis.

Zlatý

Jsem děsně šikovná, takže jsem měla tu čest s obojím. Ruku mi zlomily spoluhráčky při florbale - obránce lehla do střely a přimáčkla mi ruku k tyčce. Zabolelo to, odchytala jsem ještě dva zápasy a čtvrtý den, když v tom pokaždé ostře píchlo při vzítí za kliku u dveří, jsem šla k doktorovi, anžto jsem se chtěla ulít z matiky. Bylo to zlomený a krom 14 dní sádry mě to neomezovalo vůbec. Akorát to pár let brnělo při změně počasí. Podobně to bylo se zlomeným prstem /taky florbal, akorát že mě protihráčka sekla ve snaze vypíchnout mi míček/ - ten mě výjimečně brní dodnes.

Kotník jsem si zvrtla před měsícem, protože mám mizernou stabilitu a občas prostě zapackám. Měla jsem podpatky, byla jsem nevyspalá a nervózní a šla jsem po nerovným povrchu. Ani to moc nebolelo, ale noha otekla jako papuč, fialovej výron jsem měla až v prstech u nohy ještě týden potom... Teď už to splasklo a moc to nebolí, chodím už normálně, ale nemůžu propnout špičku. Něco tam nechce povolit, ale doktorka na rentgenu nic neviděla. Tak jen doufám, že to je jenom natažený a cvičením se to rozhejbe...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.