Mohla bych mít žilní trombózu?

Je možné, abych ji měla? Cítím menší napětí v lýtku, ale při chůzi mě nebolí, není oteklé ani nějak namodralé. Při pohmatu město trochu bolí ale to i na druhé noze. Neměla jsem žádnou operaci nebo tak, ale teď jsem byla nemocná, ale vždy po pár hodinach jsem se šla aspon trochu projit po domě. Je tedy nějaké riziko, že ji mám?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, můžeš mít trombózu a také z ni vzniká zánět varlat, tak si dej bacha.

Sděl mi, kde chodíš na takové nemoci? Máš nějaký atlas, či co?

Další odpovědi
orwell

Hele, jestli si děláš legraci, tak fajn. Jestli ne, tak máš v podstatě dvě možnosti:

  1. přestat se sledovat a začít dělat něco rozumného, nebo se zblázníš.
  2. zkrátit si trápení, zaběhnout na veterinu a nechat se dobrovolně utratit.

Je úplně normální, že to v naší schránce každou chvíli zalupe, píchne, dloubne,… a s věkem toho krutě přibývá. Ale tělíčko se má rádo a samo se opravuje, netřeba mu do toho pořád kecat. K lékaři chodím jen v nejnutnějších případech, jinak bych se z toho už musel dávno picnout.

dáma z ČR

už mě to nebaví.......
Ne na 99% nemáš žilní trombózu, ani zlomený kotník, prst a dalších 99 nemocí!
Jediná nemoc, kterou skutečně máš se jmenuje hypochondrie!!!!!!

Než opět zahltíš otázky, zpovědnici apod. dalšími svými dotazy, skus se hluboce zamyslet, a pokud budeš mít pochybnosti o svém zdr. stavu, stav se u lékaře, ten ti poradí víc než mi na dálku…

Pokud je ti skutečně 13 jak píšeš na zpovědnici, svěř se mamce,kamarád­ce,sourozenci, a sděl jim svůj problém, (který máš a dost velký )a popros je aby ti pomohli, myslím, že by nebyla od věci návštěva psychologa…

Návštěva psychologa není ostuda!! Ostuda je , když má člověk problém nedokáže ho řešit, nebo nechce řešit a zbytečně tím obtěžuje ostatní......

ivzez

Niki,
pravděpodobně se nudíš a hledáš, jak se zabavit.

Vezmi si radši knihu, poslechni si nějakou hudbu
nebo se podívej na nějaký film.
____

Zdravotní problémy je nutné řešit s lékaři
a nehledat tipy či rady v internetu.

Jednu tvou otázku už jsem nahlásila a nahlásím
každou tvou další otázkou, týkající se zdraví.

briketka10

100%
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/64492

Klaproth

To bude spíš mozková trombóza. Nech si předepsat eutanázii.

Emefej

Ano, stoprocentně jí máš. Ty můžeš mít úplně všechny známé i většinu dosud neobjevených nemocí.

Docela už začínáš prudit. I když to normálně nedělám, pomalu začínám uvažovat o tom, že tvé trolovací smyšlené zdravotní otázky začnu trochu brát u huby.