TýnuŠš

Může to být zánět středního ucha ?

Ahoj, dneska jsem byla v bazénu a skákala jsem ze skokánku a najednou jsem cítila strašnej tlak v uchu a když jsem se vynorila tak to strasne pochalo…kamaradka mi rekla, ze asi budu muset jit na propichnuti bubinku, ze uz se ji to taky stalo…je to pravda ? co jineho by to mohlo byt ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne – nejde o zánět středního ucha (aspoň prozatím ne).
Jen jsi nevyrovnala tlak, příznaky (´podivné zvuky´ – cvakání, žbluňkání…) odezní a nic se (ti asi) nestane.
Pokud ti problémy (příznaky) vydrží do pondělka, navštiv ORL – mohla bys mít bubínek proražený (podle popisu je ale malá, velmi malá, pravděpodobnost).
😉