Nikoltyna

Může mít zánět středního ucha?

Moje máma má silnou bolest ucha a domníváme se že je to zánět středního ucha…pokaždé když polkne tak jí bolí ono postižené ucho a má hlad a ani se nemůže napít…neví někdo jak zabránit alespoň té bolesti při polknutí, proteže už má velký hlad a žízeň. (Čtvtku chleba se šunkou jedla asi půl hodiny)

Nejlepší odpověď
Drap

Navštívit co nejdříve lékařskou pohotovost.

Další odpovědi
Hykam

Pokud bolí zmáčknutí prstem těsně pod uchem, mohl by to být zánět středního ucha, ale spíše bych to tipnul na silnou angínu, nebo nějaký jiný zánět. Každopádně bych se vydal na pohotovost.

Agneta

Rozžvýkat zelený čaj, a pomalinku polykat:D

zuzuli103

Ahoj důležité je vzít si polštář a dát ho na ucho a foukat. Jinak ať si vezme silný bombon a cucat ho. Nejdůležitější je ale se prospat :D

hubice

navštívit doktora nejlépe ORL (ušní nosní krční )