Avatar uživatele
Miroslavst

Může to být, ale i nemusí.

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/205175-planckuv-teleskop-odhalil-nejstarsi-vesmirne-svetlo.html
Co když jen vědci uvedené přizpůsobí obrazu svému?
Já si přizpůsobím obrazu svému tak, že vidím hranici vesmíru.
Co vy na to?
Doplňuji:
To je právě to, co říkám. Myslím, že si akorát přizpůsobí k obrazu svému to co vidí a vlastně chtějí vidět. Přitom realita může být úplně jiná.
Oni nevědí, co je vedle (bráno z astronomického hlediska), ale přitom vykřikují, jak vědí, že vidí světlo z počátku vesmíru.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, dudu před 5043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Podobné zprávy jsou určitě zajímavé, ale zaráží mě, že vědci sebevědomně popisují vesmír a přitom údajně 95% tvoří tmavá hmota a energie o kterých zatím vědí s prominutím, ne jeden, ale přímo dva prdy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Možná bychom mohli být rádi,že netušíme,co oni vědí.Všichni určitě nejsou šarlatáni,psycho­pati,nebo ulítlí snílkové.
Obecně se názory na cokoli mění úměrně s poznáním a akceptaci faktů.
Dříve se vědělo,že Země je placatá,je středem Všehomíra a pálili se lidé,kteří se odvážili myslet si a dokonce říkat něco odlišného od oficiálního dogmatu. I když Bruno – to byla čistá politika.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumerang

Na rozdíl od Vás, oni prezentují pro podporu svých tezí důkazy, které jsou souladu s vrcholem současných poznatků. Samozřejmě, vždy se najdou skeptici (díky za to), ale pokud by se všichni pouze navzájem osočovali, pokrok by byl takřka zastaven. Připomeňme, že v roce 1897 prohlásil jistý francouzský fyzik, že ve fyzice je již vše objevené a prozkoumané, a úkolem dalších generací je pouze přesněji měřit známé jevy.

Mám pocit, že Vás zkreslila jednoduše podaná informace na uvedeném serveru, ale můžu Vás ujistit, že jich „výkřiky“ jsou postavené na tak stabilních a komplexních důkazech, že ani PhD. z astronomie Vám nemusí zajistit plné pochopení principů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek