Může pes jíst rozinky?

Nejlepší odpověď
lukytos

Ne! může způsobyt selhání ledvin

Zdroj: www.vettox.cz

Další odpovědi
Paulovič

žádný pes by správně neměl jíst „lidskou“ stravu. Velmi milované jsou vanilkové rohlíčky, zbytky od oběda a často avizovaná zmrzlina.

Co se týče rozinek:

tak jako každý člověk, i pes může cítit alergii na různé potraviny. Tedy i na rozinky, v těch horších případech by to mohlo skončit i smrtí. Určitě by se rozinky neměli stát denní stravou.

Bobmarley

Ne! Nikdy.

Lenny998

Pes jakož to všežravec může jíst rozinky náš pes žere jabka a švestky.Potom plive pecky xD
(Podle rasy)