Bronzový

Jaká potravina se nesmí psu nabídnout k jídlu ?

Četla jsem, že pes v žádném případě nemá jíst čokoládu, že je to pro něj přímo jed. Jsou ještě jiné druhy potravin, které jsou pro krmení psa nevhodné ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Zde jsme vyjmenovali věci, které pejsci vůbec nesmí jíst, protože se jim přinejmenším udělá špatně a přinejhorším můžou i zemřít! tajže i kdyby váš mazlíček sebevíc žebral, mohou pro něj být některé potraviny, které nám chutnají, smrtelné.

Zdroj: http://dogfriends.blog.cz/0810 /co-psi-nesmi-jist

Další odpovědi:

Zlatý

hroznové víno, hrozinky

Zlatý

já myslím, že psi mají své žrádlo
a lidi také tak bych to nemíchala

Zlatý

Nic sladkého, co jíme my - lidé. Pro psy je to jed a nedejbože, když jim někdo dá čokoládu pro lidi... Já svým psům kupuji pamlsky, ale pouze jim určené - psí čokolády, psí müsli, sušenky, piškoty apod.

Pokročilý

Psovi můžeš nabídnout cokoli, vše většinou sežere. Pokud jsi ovšem zodpovědná, krmíš ho pouze psím jídlem.

Pokročilý

jakékoliv cukry nejsou to pravé pro psa-myslím naše laskominy

Pokročilý

Pokud vím,tak nesmí vepřové maso a brambory.

Bronzový

Rozinky a čokoláda už byly jako jedy jmenovány.
Dodám potravinu,o které to ví málokdo, a tou je cibule, jak syrová, tak vařená. Samozřejmě množství úměrné velikosti pejska.
Když jsem prodávala vrh "B" trpasličích pinčů, přijeli dva, táta a kluk, oba uplakaní. Byl týden po velikonocích...kluk nechal přes noc na stole čokoládu, prý nějakou větší, dvouletý pejsek, jinak úplně zdravý, to noční mlsání nepřežil...měl okolo 5 kg...tak už s tím ode mně dávají pozor..

Zlatý

Michale Kole můj pejsek hroznové víno miluje,zvlášt ty velké bobule,když je rozloupnu na menší kousky a vyndám pecky.Ještě se mu nic nestalo,ani mu z toho nebylo špatně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.