Avatar uživatele
Neonka

Jaká potravina se nesmí psu nabídnout k jídlu ?

Četla jsem, že pes v žádném případě nemá jíst čokoládu, že je to pro něj přímo jed. Jsou ještě jiné druhy potravin, které jsou pro krmení psa nevhodné ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, BENYTA, Adlim před 4827 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Adlim

Zde jsme vyjmenovali věci, které pejsci vůbec nesmí jíst, protože se jim přinejmenším udělá špatně a přinejhorším můžou i zemřít! tajže i kdyby váš mazlíček sebevíc žebral, mohou pro něj být některé potraviny, které nám chutnají, smrtelné.

Zdroj: http://dogfri­ends.blog.cz/0810/co-psi-nesmi-jist

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

hroznové víno, hrozinky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

já myslím, že psi mají své žrádlo
a lidi také tak bych to nemíchala

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Nic sladkého, co jíme my – lidé. Pro psy je to jed a nedejbože, když jim někdo dá čokoládu pro lidi… Já svým psům kupuji pamlsky, ale pouze jim určené – psí čokolády, psí müsli, sušenky, piškoty apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zhuzupets

Psovi můžeš nabídnout cokoli, vše většinou sežere. Pokud jsi ovšem zodpovědná, krmíš ho pouze psím jídlem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pantata

jakékoliv cukry nejsou to pravé pro psa-myslím naše laskominy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny555

Pokud vím,tak nesmí vepřové maso a brambory.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Rozinky a čokoláda už byly jako jedy jmenovány.
Dodám potravinu,o které to ví málokdo, a tou je cibule, jak syrová, tak vařená. Samozřejmě množství úměrné velikosti pejska.
Když jsem prodávala vrh „B“ trpasličích pinčů, přijeli dva, táta a kluk, oba uplakaní. Byl týden po velikonocích…kluk nechal přes noc na stole čokoládu, prý nějakou větší, dvouletý pejsek, jinak úplně zdravý, to noční mlsání nepřežil…měl okolo 5 kg…tak už s tím ode mně dávají pozor..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Michale Kole můj pejsek hroznové víno miluje,zvlášt ty velké bobule,když je rozloupnu na menší kousky a vyndám pecky.Ještě se mu nic nestalo,ani mu z toho nebylo špatně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek