Neonka

Jaká potravina se nesmí psu nabídnout k jídlu ?

Četla jsem, že pes v žádném případě nemá jíst čokoládu, že je to pro něj přímo jed. Jsou ještě jiné druhy potravin, které jsou pro krmení psa nevhodné ?

Nejlepší odpověď
Adlim

Zde jsme vyjmenovali věci, které pejsci vůbec nesmí jíst, protože se jim přinejmenším udělá špatně a přinejhorším můžou i zemřít! tajže i kdyby váš mazlíček sebevíc žebral, mohou pro něj být některé potraviny, které nám chutnají, smrtelné.

Zdroj: http://dogfri­ends.blog.cz/0810/co-psi-nesmi-jist

Další odpovědi
Michal Kole

hroznové víno, hrozinky

hanulka11

já myslím, že psi mají své žrádlo
a lidi také tak bych to nemíchala

Jahoda

Nic sladkého, co jíme my – lidé. Pro psy je to jed a nedejbože, když jim někdo dá čokoládu pro lidi… Já svým psům kupuji pamlsky, ale pouze jim určené – psí čokolády, psí müsli, sušenky, piškoty apod.

zhuzupets

Psovi můžeš nabídnout cokoli, vše většinou sežere. Pokud jsi ovšem zodpovědná, krmíš ho pouze psím jídlem.

Pantata

jakékoliv cukry nejsou to pravé pro psa-myslím naše laskominy

deny555

Pokud vím,tak nesmí vepřové maso a brambory.

BENYTA

Rozinky a čokoláda už byly jako jedy jmenovány.
Dodám potravinu,o které to ví málokdo, a tou je cibule, jak syrová, tak vařená. Samozřejmě množství úměrné velikosti pejska.
Když jsem prodávala vrh „B“ trpasličích pinčů, přijeli dva, táta a kluk, oba uplakaní. Byl týden po velikonocích…kluk nechal přes noc na stole čokoládu, prý nějakou větší, dvouletý pejsek, jinak úplně zdravý, to noční mlsání nepřežil…měl okolo 5 kg…tak už s tím ode mně dávají pozor..

hanny 2

Michale Kole můj pejsek hroznové víno miluje,zvlášt ty velké bobule,když je rozloupnu na menší kousky a vyndám pecky.Ještě se mu nic nestalo,ani mu z toho nebylo špatně.