Marek Brož

Může pes cestovat na zadním sedadle?

Nejlepší odpověď
gecco

Zákon to přesně neupravuje, ale řidič je povinen zabezpečit přepravované zvíře tak, aby jednak nestrádalo, ale aby ani nikoho neohrožovalo – ideální je přepravka připoutaná bezpečnostním pásem a nebo pás pro psa ( https://www.ma­ll.cz/autovyba­va/greendog-bezpecnostni-autopas-zluty?kpid=5150­83001&gclid=CMHmqd76hMcC­FQX3wgodprUP6Q ), opět připnutý pásem auta…

Další odpovědi
redy

A kam bys ho dal ty? Já si ho vozím na zadnim sedadle.Jednou si postavil hlavu a seděl ve předu, samo že byl připoutanej pásem.Policajti mi nic neřekli pokuta nebyla.Teď už se do předu nevejde 🙂

lexx

nebo pro většího hafana dětskou autosedačku