Pokročilý

Může něco nahradit prášky na spaní?

Nějaké bylinky, atd.? Předem děkuji za odpovědi. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ano čaj s mlékem, bylinkový čaj s meduňkou a kozlíkem lékařským, já mám takový sirup z lékárny 500 ml za 100,-Kč :)
vyvětrat si, poslechnout si hezkou hudbu, já si hladím kocourka :D
dobrou a hezké sny..

Další odpovědi:

Pokročilý

Existují čaje na spaní,pak také pomáhá trocha vína večer,horké mléko s medem nebo celkově něco teplého před spaním.

http://www.google.cz/…

Stříbrný

Holky to napsaly dobře, ale stejně nejlepší je dostatečná aktivita v průběhu dne. Pořádně se utahat, pokud můžeš (že Ti nebrání třeba nemoc) prací, sportem, turistikou...
Doplňuji:
suaeda: Tedy viděla jsem i uspávací účinek třeba 7mi piv :), ale to nelze doporučit :)

Zlatý

Dneska zkusím usínat s představou, jak si briketka hladí kocourka ... možná to taky vyzkouším! ;-)
Doplňuji:
No, tak super, funguje to! ;-) Usínám, myslím na briketku, jak si hladí kocourka a taky si ho hladím! Vyzkoušejte, je to super! ;-)

Pokročilý

Sex :D

Bronzový

V lékárně se dají sehnat přírodní prášky na spaní, které jsou pouze z bylinek. Já používám GS Dormian. Obsahuje extrakty z kozlíku, meduňky, chmele a mučenky, čili žádná chemie.

Stříbrný

Již zde <briketka10> jmenovala hlavní bylinky, které jsou dobré na spaní (přírodní sedativa): kozlík a meduňka, ale je jich daleko více. Já osobně dávám přednost chmelu http://botanika.wendys.cz/…. I ten má dobré uspávací účinky. Když náhodou nemohu usnout, což se mi naštěstí nestává často, tak si dám třetinku pravé plzně. Více ne. A celkem to funguje.

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

A nakonec má Alesh za ten dvojsmysl nominaci :) No jo no, někdy se to tak urodí :) Kdopak mu ji nadělil?

Zlatý

briketka10

Aleshi a ty máš kočičáka, nebo jen ňákéko plyšáka :D

Zlatý

Alesh

Ve skutečnosti je to bobr. :-)

Zlatý

briketka10

že si děláš ze mě srandu, ale já mám fakt kocourka Ufíka :D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.