hapiky

Může mít i moucha své mouchy?

Nejlepší odpověď
annas

Moucha má své mouchy, je vybíravá, pochutná si např. na zkaženém mase, hníjícím ovocii atd. Má v oblibě „kravěnec“, pokud se někde objeví, stejně tak hnojiště.

Obtěžuje svým bzučením, když se dostane do bytu .. Ale její mouchy ji často dovedou k záhubě, když ji přiláká mucholapka, odradí ji vůně muškátu a voňavých bylinek …

Pro člověka je v létě obtěžující, ale ještěrka si na ni smlsne.

Další odpovědi
Kajoch

Pokud sežene mušáka,tak zcela určitě:)

Shoehardt

Samozřejmě ano.

A nejhorší na tom je, že jich má jako much.

:)

Dochy

Určitě ano. Jedna z much mouchy je že mi bzučí kolem uší když chci odpočívat. Jinak by to často mohl být docela pohodový tvor (záleží na konkrétním duhu). Některé druhy much mají další mouchy:

  • koušou (mně)
  • jejich larvy žerou to co jsem chtěl žrát já

marci1

Pokud se rozhodne mít „děti“, tak má své mouchy. 🙂