maschin

Musím se chovat nepřirozeně, abych si našel holku?

Jde o to, že si chci najít holku, ale nemůžu se přitom chovat přirozeně. Jsem totiž tichý, plachý, stydlivý, nemluvný, introvertní, nesebevědomý, citlivý. Zvát holku na rande nebo si říct o číslo je pro mě hrozně nepřirozené. Vtipný být umím, ale záleží na situaci. Takže se asi budu muset překonat a chovat se jako lev salónů, co?

Nejlepší odpověď
redy

No tyhle kluci to fakt nemaj jednoduchý. Jste slušný, tichý, upřímný .A to ve světě vulgarit vadí, asi musíš počkat, až ty holky zjistí, že nějakej borec se nehodí pro život. Většinou pro ně (holky) už je pozdě. Zůstaň svůj.

Další odpovědi
da ny

Pokud stojíš o dlouhodobější vztah, nepřetvařuj se.
U vědomě krátkodobého je to jedno…
Jednou by stejně „prasklo“, že se chováš nepřirozeně = přetvářka ;)
Nepodceňuj se, věř si, posiluj sebevědomí. Ona se nějaká dušička, která objeví tvé kvality jistě najde. Také bude třeba klidnější (introvertní) nebo vezme otěže a iniciativu do svých rukou :D

klumprt

Chovat se nepřirozeně by byl podvod na tu holku. Ale ten by stejně nikdy nevyšel, protože každá holka by takové předstírání čehosi, co není, stejně prokoukla.
Je třeba chodit mezi lidi a cvičit se v komunikaci s lidmi včetně bab. To, co si nacvičíš, se pak stane součástí tvojí přirozenosti a nepůjde už o předstírání. Tak mě napadá, co takhle pro začátek si vybírat k nezávazné konverzaci holky, které se ti nelíbí? Nebudeš zatížen svojí touhou navazovat vztah a přitom se ti podaří malinko (!) proniknout do ženského myšlení a trochu se otužit.
Důležité je si uvědomit, že holky nejsou žádné bohyně, nedotknutelné, vznešené, nedostupné. Jsou to lidi jako my. Nejenže chodějí na záchod, ale mají taky svoje strachy, study, komplexy apod. V každé z nich je v určitých situacích taky jen taková malá nejistá dušička, stejně jako v nás. A jestli ne, tak je to psychopatka a pryč od ní 🙂

quentos

Záleží na tom, na jak dlouho ji chceš. Pokud ti stačí jedna noc nebo pár nocí, skutečně pomůže přetvářka. Hledáš-li podobně jako já partnerku na celý život, pak viz předchozí odpověď. Mám stejný problém, přetvařovat se neumím a hledám marně už přes 30 let. Takže marci1 má pravdu až na tu poslední větu, rozhodně to nebude „dřív, než se naděješ“…

marci1

Ne, chovej se zcela přirozeně. Chce to jen trpělivost, najednou se objeví a bude to dřív, než se naděješ. 🙂♥

lexx

ne, přirozeně

Reezo

Pokud si chceš pouze užít, tak můžeš dělat ze sebe něco co nejsi. Pokud ti jde o vztah, tak by jsi měl být sám sebou. Holka tě musí milovat takového jaký jsi.

arachis

Máš dvě možnosti, počkat až tě nějaká koča uloví (jako mého zamlklého známého),ale bude vždy ve vztahu dominatnější, nebo se přemůžeš k větší aktivitě (ne k přetvářce) a najdeš si tichou pipku,kde si budete rovni. Podotýkám,ten známý je ženatý už 11 let a spokujený.

Šidlo

na tom sebavedomí môžete pracovať…aj plachosť sa dá odbúdať

aj vám aj meyers-briggs tvrdí, že ste infj,istp......tak ste nemluvný introvert a pretvarovať sa bude pre vás ťažké, budete trápny a pre ženy neatraktívny

viete, aké typ žien priťahujú levy salónov? fakt máte o takú ženu záujem?

maschin

Chci jí na dlouhodový vztah. Ale pokud bych se nechoval přirozeně a snažil se chovat, tak jak se nechovám, tak bych se to naučil a potom už bych byl jen ten lev salónů a to by byla moje přirozenost. Už bych nebyl ten zdrženlivý nemluva.
Nedokážu si představit, jak si hledám holku při těch mých blbých vlastnostech. Tam je mi moje přirozenost k ničemu. Když mi je nepřirozené říct holce, jestli by si se mnou nechtěla někam zajít, tak to nikdy neudělám a to je na tom to nejhorší. Tak zůstanu sám do konce života. Kdybych byl holka a měl ty vlastnosti, tak by o mě byl obrovvský zájem a nechal bych se sbalit. Musím se změnit.

klumprt

Nemusíš snad být hned lev salónů. Co to je lev salónů? To je nějaký balič ve velkém, čili kurevník, nehledící na kvalitu? Takoví lvi salónů nemívají dlouhé a spokojené vztahy. I když mívají velkou frekvenci pohlavních styků s rozmanitými partnerkami, což nezní špatně. Ale o to tobě asi nejde. Ty přece nepotřebuješ přijít mezi holky, aby všechny zvlhly a udělaly WOW! Ty potřebuješ najít jednu, se kterou si budeš rozumět a vydržíte spolu aspoň nějakou dobu. Opakuju, že pro začátek stačí začít s holkama mluvit. Pro úplný začátek s jakýmakoliv holkama. Časem to přijde samo. Jediné, co je bezpodmínečně nutné, je, dát jim o sobě vědět. To znamená jít někam, kde jsou a mluvit s nimi.

maschin

Máš pravdu. Já chodím tam, kde jsou ale moc s nimi nemluvím, protože se jich bojím.