Avatar uživatele
Tiki125

Jak milovat a být zamilovaný? Bojím se, že to neumím, je to možné?

Ahoj, jak poznám, že mám někoho víc jak ráda? Jakmile jde o kluka, nejsem schopná trvalých nebo hlubších citů. Vždy, když už to vypadá nadějně, couvnu nebo mě přestane bavit. Co se s tím dá dělat? Má/měl někdo stejný problém?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, marci1 před 1674 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Gus_Fring

Ahoj, záleží kolik Ti/Vám je let. Já to mám tak, že miluji dívku, ale čím dál vidím menší a menší možný úspěch u ní, tím méně a méně na ni myslím. Já ale na to ještě mám čas. Jak jsem řekl, záleží, jestli jsi v pubertě, nebo jste dospělá slečna.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

To si nemůžeš poručit, ani zakázat. Pokud to přijde, tak to přijde ani nebudeš vědět jak. Anebo to nepřijde. Každý to máme jinak. Je to hodně dané věkem. Největší pravděpodobnost hlubokých citů podle mě vzniká někdy mezi 20–25 lety, ale samozřejmě to může nastat i dřív nebo dýl. Každej to má jinak, ale jsou i lidi, co se nikdy nedočkají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Zřejmě jsi zatím nepotkala „toho pravého“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nad tím se nepřemýšlí, to funguje automaticky. Pokud o tom přemýšlíš, tak máš ještě dost času. Neřeš to, vše se dostaví samo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jak milovat a jak být zamilovaný se nikde neučí, ani na vysoké škole. Většina z nás si myslela, že to nebude umět a že je opravdová láska nepotká. A ona přijde, nečekaně, náhle, překvapí nás a je strašně krásná! Máš se na co těšit. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek