Green

MP3 A Počítačem … Pomoc Prosíím … :D

Když dám MP3 přehrávač s USB kabelem do Počítače Všechnu hudbu tam Mám. Když je chci najít v MP3 … Píše mi to – Bez souborů co s tím ??? Prosímm
Doplňuji:
Vypojila jsem Kabel .. a v té MP3 to prostě NENÍ !!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
vivatis

Chyba připojení zkuz to přenastavit.

Další odpovědi
DDarent

Je více možností, například ta mp3 počítá s určitou předinstalovanou složkou, ve které má být hudba
nejpravděpodobnější možnost je, že se to tam kopíruje nesprávně, jako když se to pouze kopíruje na CD…
pak může být chyba v systému tý MP3, takže se zkus zeptat prodejce