možná blbá otazka ale..

jsou ješte ve svete nejaký teroristi
který by mohli zautočit?
Doplňuji:
a ješte jedno už jste to videli ?? http://www.you­tube.com/watch?v=GmW6a9c­NC5w&feature=my_li­ked_videos&lis­t=LL_AN4tvmGzS-6-DzCQhysHg

Nejlepší odpověď
anonym

Já jsem v tomto směru fatalista-Vím,že terorismus a teroristé existují,ale abych se kvůli tomu bála cokoliv podnikat? Když budete mít smůlu,postihnou vás na norském ostrově tak jako na diskotéce někde v exotické destinaci nebo v některém velkém městě v metru…:D

Další odpovědi
iceT

Myslím,že teroristů bude ve světě dost a dost.To,že jednoho vůdce dostali,nezna­mená,že na jeho post nepřijde nikdo další.

Gorbell

určitě ano, možná, že ani sami o sobě nevědí, ale tu

honza19hk

největší teroristi je NATO a USA ,jelikož se nacpou do každé „války“ nebo ji začnou jen kvůli ropě a nějakým prachům .Viz Libye,Irák,Af­ghánistán, atd…
ochrana obyvatestva je až na dalších místech.nejdřívě technologie,ropa suroviny a potom až lidé-pokud je nezabijí.