Avatar uživatele
hanny 2

Proč si Rusko a Ukrajina ten Krym nerozdělí?

Možná blbá otázka,ale tak mně to teď napadlo!Mně by se to zdálo jako dobré řešení,co vy na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mirdas


Neboť záměr Ruska není se o Krym dělit.
Jednoduše se jim tuto oblast vlastnit, tak tam pošlou armádu a bude jejich celá.
Světu to již nějak vysvětlí.
_

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Rusko a Ukrajina se právě rozdělili o Ukrajinu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Krym ? Ještě se bude dělit zbytek Ukrajiny. Dokud se to neudělá nebude tam klid, který zničila EU a USA.
Ano já vím je to pro mnoho lidí nepochopitelné, že většina obyvatel na Krymu a polovina lidí ve zbytku Ukrajiny chce k Rusku. Tito lidé ale neví vůbec o co kráčí.
Proč jim v tom demokraticky nezabránit že. Bohužel umím číst .
Nakonec podívejte se na názorovou hladinu obyvatelstva u nás. Více jak 6o % fandí Rusku a zbytek se projevuje hysterickým pokřikem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Takhle vypada bratrske deleni na rusky zpusob.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nebylo by to „dobré řešení“ – Krym je mnohem soudržnější (jako celek), než jaké jsou vazby jednotlivých skupin obyvatel na Rusko nebo Ukrajinu.
Prostě by nebylo jednoduché Krym nějakým škrtem na mapě dělit, je jednodušší a lepší nechat jej jako celek buďto samostatný a nebo připojený k jednomu ze sousedů (i když tím UA výrazně ztratí na politickém vlivu, ekonomická ztráta tak výrazná nebude).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magorvkleci

Nebylo by to dobré řešení pro Ukrajinu, protože by tím uznala oprávněnost ruské anexe (byť poloviny území).
Nebylo by to dobré řešení pro Rusko, protože by na rozděleném Krymu zřejmě neuhájilo svůj protiraketový systém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Proč by se Rusko mělo dělit o něco, co si může vzít celé?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

hanny 2 a Mirdas !
Nemáte vubec zádné potuchy o tomto umelém problému…:-):-)
Nakouknete na Youtube : Paul Craig Roberts interview for Slobodny Vysielac…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

prečo deliť?

v antike tam žili gréci (řeci) – tak vrátiť grécku (řecku), alebo krymským tatárom, ktorí tam prišli v 15 storočí.

ale to by vznikol ďalší štát, a ktovie ako by to zobrali prisťahovaní rusi a ukrajinci (za posledných 150–200 rokov).

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dochy: Ano, šlo o ´bratrské´ dělení z ruského pohledu – ´co je tvoje, je i moje – a co je moje, po tom ti nic není´…
😁

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek