Zlatý

Proč si Rusko a Ukrajina ten Krym nerozdělí?

Možná blbá otázka,ale tak mně to teď napadlo!Mně by se to zdálo jako dobré řešení,co vy na to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Neboť záměr Ruska není se o Krym dělit.
Jednoduše se jim tuto oblast vlastnit, tak tam pošlou armádu a bude jejich celá.
Světu to již nějak vysvětlí.
_

Další odpovědi:

Stříbrný

Rusko a Ukrajina se právě rozdělili o Ukrajinu....

Zlatý

Krym ? Ještě se bude dělit zbytek Ukrajiny. Dokud se to neudělá nebude tam klid, který zničila EU a USA.
Ano já vím je to pro mnoho lidí nepochopitelné, že většina obyvatel na Krymu a polovina lidí ve zbytku Ukrajiny chce k Rusku. Tito lidé ale neví vůbec o co kráčí.
Proč jim v tom demokraticky nezabránit že. Bohužel umím číst .
Nakonec podívejte se na názorovou hladinu obyvatelstva u nás. Více jak 6o % fandí Rusku a zbytek se projevuje hysterickým pokřikem.

Bronzový

Takhle vypada bratrske deleni na rusky zpusob.

Nebylo by to "dobré řešení" - Krym je mnohem soudržnější (jako celek), než jaké jsou vazby jednotlivých skupin obyvatel na Rusko nebo Ukrajinu.
Prostě by nebylo jednoduché Krym nějakým škrtem na mapě dělit, je jednodušší a lepší nechat jej jako celek buďto samostatný a nebo připojený k jednomu ze sousedů (i když tím UA výrazně ztratí na politickém vlivu, ekonomická ztráta tak výrazná nebude).

Pokročilý

Nebylo by to dobré řešení pro Ukrajinu, protože by tím uznala oprávněnost ruské anexe (byť poloviny území).
Nebylo by to dobré řešení pro Rusko, protože by na rozděleném Krymu zřejmě neuhájilo svůj protiraketový systém.

Stříbrný

Proč by se Rusko mělo dělit o něco, co si může vzít celé?

Bronzový

hanny 2 a Mirdas !
Nemáte vubec zádné potuchy o tomto umelém problému...:-):-)
Nakouknete na Youtube : Paul Craig Roberts interview for Slobodny Vysielac....

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

prečo deliť?

v antike tam žili gréci (řeci) - tak vrátiť grécku (řecku), alebo krymským tatárom, ktorí tam prišli v 15 storočí.

ale to by vznikol ďalší štát, a ktovie ako by to zobrali prisťahovaní rusi a ukrajinci (za posledných 150-200 rokov).

anonym

Dochy: Ano, šlo o ´bratrské´ dělení z ruského pohledu - ´co je tvoje, je i moje - a co je moje, po tom ti nic není´...
:-D

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.