Monigue

Motivační dopis..stáž v Anglii

Dobrý den,potřebuji napsat motivační dopis (jen na zkoušku),zítra ho musím odevzadt a nevím,jak ho napsat.Na internetu jsou nějaké vzory nebo postupy,ale jsou většinou pro uchazeče o zaměstnání a jsou dost odborné.Můj motvační dopis má být ohledně stáže v Anglii.Mám být student druhého ročníku gymnázia a chci na stáž do Anglie.Nevíte někdo jak to na A5 sesmolit?Děkuji

Odpovědi
Makina

Tak je to v podstatě okomentovaný životopis. Když jde o pracovní motivační dopis, musíš se v něm co nejvíce prodat…v tvém případě bych tam napsala, proč tam chceš jet – z jakého důvodu sis vybrala právě Anglii, co tě na tom láká, jak jsi na tom s jazykem, můžeš tam napsat proč by zrovna tebe měli vybrat – nějaká Tvoje pozitiva, dovednosti.