Duvemblejt

Mohu udělat hranolky na slunečnicovém oleji?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano

Další odpovědi
bolak

Já používám slunečnicovej odjakživa.
Ony se daj dělat hranolky i na jiným typu oleje?
To by mě zajímalo jak teda ve skutečnosti chutnaj brambory :)

WeeBear

Uděláš je na kterémkoliv oleji a budou pořád stejně dobré. 😉

I když je fakt, že u nás bych nepoužila olivový, ani panenský olej, ty radši dávám do salátů. 🙂

suaeda

Na smažení používám hlavně slunečnicový olej. Nyní se v obchodech (např. BILLA) objevil olivový olej, který je vhodný také ke smažení. Tento olej není lisovaný za studena, jako panenský. Je samozřejmě také levnější.

briketka10

nemám friťák vezmu hrnec dám do něj IVU a hranolky ze syrových brambor jsou nejlepší,(pak schovám do lednice) i když mám mikrovlnku s crispem tak se nedají srovnat..ale jestli je děláš ve fritéze tak na každém oleji co nemá pachuť..

funa

ano,dělej je klidně na tomto oleji,mam s tim jen dobré zkušenosti.ale pozor na přepalení:D