Lachtan

Mohu se prosím seznámit s uživatelkou Nuk nuk?

Ráda bych se se zmíněnou paní či slečnou seznámila pro její pěkný výběr oblíbených knih (Bible, Gulbranssen, Kishon, Uris). To jsou i moje oblíbené a tak bychom si mohly rozumět. Moc děkuji a těším se!Můj email je ivana.kultova@seznam.cz

Nejlepší odpověď
quentos

Vaše otázka porušuje Kodex uživatele. Pošlete jí soukromý email, to přece není problém, má tu možnost ve svém profilu.

Další odpovědi
dagry

Asi Kodex neporušuje, to by její otázku odsud vyšoupli tak jak mou.

panenka

skuste jí kontaktovat v jejím profilu