Mohu dát do bábovkového těsta místo klasického mléka sušené?

Nejlepší odpověď
annas

Rozmíchám sušeného prášku s vodou vznikne tekutina, která by měla normální mléko zastoupit.

Další odpovědi
Vicki

Pokud ho rozmícháte ve vodě,aby vznikla potřebná tekutina-tak ano.

pimpinella

Tenkrát, když bylo sušené mléko levné, dělaly jsme to tak: sušené mléko se promíchá s moukou a potom se přilévá jen potřebná voda podle návodu na přípravu mléka.

Anička

Samozřejmě, sušené mléko je daleko praktičtější a skladnější a je vždy po ruce.